Survivor Mustafa Kemal Kurt Kimdir? Survivor 2018 Yeni Yarışmacılar Kimdir?

Tv 8 ekranlarında yayınlanan Survivor bu yıl istediği başarıyı tam anlamıyla yakalayamamıştı. All star takımı sürekli kazanmakta gönüllüler takımı ise kaybetmekteydi. Gönüllüler takımı 11 mac üst üste kaybetti bu durum ise izleyicinin artık survivor eski heyecanı vermiyor gibi tepkilerine yol açtı. Acun ılıcalı ise farklı bir metod uygulayarak bu yıl survivor a sonradan 2 şer yarışmacı daha dahil etme kararı aldı. Bu yarışmacılardan bir taneside Mustafa Kemal Kurt. Peki Mustafa Kemal Kurt normalde kimdir? Ne işle meşguldür?

 

 

Mustafa Kemal Kurt Kimdir?

Küçüklüğünden beri sporla ilgilenen Güçlü yarışmacı. Survivor a yeni bir ses getirecek gibi duruyor. Bakalım Mustafa Kemal in gelişiyle Gönüllüler takımının yüzü de gülecek mi. Başarılı yarışmacı Spor eğitimine Samsun 19 Mayıs üniverisitesi Beden Eğitimi Bölümünü okuyarak başladı. Ardından Koç üniversitesinde Rugby bölümüne ilgi duymaya başaldı ve kendini bu üniversitede geliştirdi.

Zone Zorlu Center da spor şefliği yapan yarışmacı. Yaşam tarzıyla oldukça dikkat çekiyor.  Türkiyenin uluslarası maçlarda Rugby dalında ilk golünü atan Milli bir yarışçıdır. Survivor onun için Hırs azim Sabır işi olduğunu söyleyen yarışmacı gönüllüler takımında fırtınalar estireceğe benziyor.  Rugby sporuyla ilgilenen yarışmacı ilgilendiği spor nedeniyle kol kasları oldukça dayanıklıdır. Çünkü Rugby dayanıklılık gerektiren bir spordur. Gönüllüler takımı için yeni dönem belkide Mustafa Kemal kurt ile başlıyordur.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*