Survivor 2018 Batuhan Buğra Eruygun Kimdir? Sevgilisi Var mıdır?

Acun ılıcalı ise farklı bir metod uygulayarak bu yıl survivor a sonradan 2 şer yarışmacı daha dahil etme kararı aldı. Bu yarışmacılardan bir taneside Batuhan Buğra Eruygun. Peki Batuhan Buğra Eruygun normalde kimdir? Ne işle meşguldür? Sevgilisi var mıdır?

Batuhan Buğra Eruygun Kimdir?

23 Nisan 1991 doğumlu yarışmacı aynı zamanda milli bir atlettir.Engelli koşularda yarışmaktadır. Üsküdar Belediyesi Spor Kulubü sporcusudur.. Eruygun halen Şubat 2013 te koştuğu 7.98 le 60 metre engelli Türkiye salon rekorunun sahibidir.

Sevgilisi var mıdır?

Batuhan Buğra Eruygun’un sevgilisi olup olmadığı konusunda henüz net bir bilgi yoktur.

Ayrıca milli atlet Geçtiğimiz yıllarda Kanser  hastalığı nedeniyle 2 yıl pistlerden ayrı kaldıktan sonra atletizm milli takımına yeniden seçilen 26 yaşındaki Batuhan Buğra Eruygun, “İlk hedefim, Türkiye rekoru kırıp, dünya şampiyonasında final koşmak ve madalya kazanmak” dedi . Hedefleri arasına Survivor şampiyonluğunu da ekleyen yarışmacı gönüllüler takımına yeni bir ses getireceğe benziyor. Hırs ve azim sayesinde hastalığını yenen Eroğlu Survivor da da aynı hırsı göstereceğe benziyor.

Atletizmde, 110 metre engelli yarışında 13.80, 60 metre engelli yarışında ise 7.98 derecesiyle iki Türkiye rekorunun da sahibi Batuhan Buğra Eruygun, 2013 yılının Ağustos ayında yapılan doping testleri pozitif çıktı. Eruygun, dopingli çıkmasının ardından Türkiye Atletizm Federasyonu’nca spordan 2 yıl men edildi. Cezası tamamlandıktan sonra pistlere dönmeye hazırlanan Eruygun, bu kez kanser hastalığı nedeniyle yarışlardan uzak kaldı. Tutkusu olan atletizm sayesinde hayata tutunan Eruygun, kemoterapi ve ameliyatlarla 2 yıl süren tedavinin ardından 10 ay önce yarışlara başladı. Şimdi ise Survivor macerası başladı bakalım yarışmacı Survivor a adapte olabilecek mi. Batuhan Buğra Eruygun artık gönüllülerin yüzünü güldürebilecek mi?

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*