Siyah Beyaz Aşk Jülide Kimdir? Siyah Beyaz Aşk Jülide’nin Gerçek İsmi Nedir?

Kanal d ekranlarında yayınlanan siyah beyaz aşk dizisi reytinglerde yine üst sıralarda yer alıyor. Belli bir hayran kllesine sahip olan diizye önümüzdeki bölümlerde yeni bir karakterin dahil olacağı konuşuluyor. Abisi öldükten sonra yalnız kalan aslının bir kuzeni diziye dahil oluyor. Aslının kuzenini canlandıracak isim Selin Köseoğlu olduğu konuşuluyor. Genç bir yetenek olan Selin  Köseoğlu peki kim olarak diziye dahil oluyor? 

Selin köseoğlunun diziye aslının yeğeni Jülide yi canlandıracağı konuşuluyor. Bu durum aslı ve Fe4rhat ın aşkının yine büyük sınavlardan geçmesine neden olacak gibi duruyor. Peki gerçekte Selin Köseoğlu kimdir? Selin Köseoğlu daha önce hangi dizide oynadı?

Selin Köseoğlu kimdir ? 

1990 yılında doğdu.Lise eğitimini İstiklal Makzume Anadolu Lisesi’nde tamamladı.2008 yılında Hacettepe Üniversitesi Çocuk Gelişim Psikolojisi bölümüne başladı.2008-2010 yılları arasında İspanyolca eğitimi aldı.2010 yılında Sosyal Gönüllülük Projesi kapsamında Fransa’nın Beafroumount şehrinde tarihi eserleri koruma başlıklı çalışmanın, şato restorasyonu kolunda görev aldı. Aynı yıl Uluslararası Üniversiteler Arası Kısa Öykü yarışmasında, Fransa Lyon2 Lumiere Universitesi’nde kısa öyküsü uluslararası alanda 2.lik derecesine layık görüldü. 2011 yılında aynı yarışmada farklı bir kısa öyküsü Yerevan Musical State University’de 2.lik, aynı öyküsü Roma’da John Cabot Universitesi’nde 5.lik derecesine layık görüldü.
2011 yılında Prag’da Charles Universitesi’nde ”Edebiyat ve Hayal Gücü” isimli workshop’a özel öğrenci olarak katıldı. Türkiye’ye döndüğünde, bir yıl Sinematek’de Senaryo Yazımı ve Film Analizi eğitimi gördü. 2012 yılında profesyonel oyunculuk eğitimi almaya karar verdi ve ilk olarak Jerry Grotowski Fiziksel Oyunculuk Tekniği isimli workshop’da İtalya’dan gelen Pontedera the work center oyuncularından eğitim aldı ve 2013 yılında Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı Tiyatro Anasanat Dalı bölümünün yetenek sınavlarına katılarak, konservatuvara girmeye hak kazandı. 2013 yılında Stockholm’de çekilen ”Gittiler Sair ve Meçhul” isimli filmde ana karakterlerden birini canlandırdı. Film İstanbul Film Festivali ve Altın Koza Film Festivallerinde yarıştı ve Malatya Film Festivali’nde Jüri Özel Ödülü’ne layık görüldü. Aynı yıl St. Petersburg’dan gelen Sergei Tscherkasski’nin Stanislavski tekniği ile Anton Chekhov’un Martı Oyunu yorumlamasına dair workshop’una dahil oldu.Halen Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı’nda Oyunculuk eğitimine devam etmektedir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*