Çukur 21 Bölüm Özeti 19 Mart Fragmanı Yamaç Beyfendiyi Yenecek mi?

Show Tv ekranlarında yayınlanan Çukur’da olaylar çözülmeye başladı. Çukur 20. bölüm ardından Çukur 21. bölümden ilk sahne geldi. İzlenme rekorları kıran Çukur dizisi bu hafta da nefes kesti. Yayınlandığı her bölümde yeni heyecanlarla gelen dizinin son bölümünde neler yaşandı? Çukur 20.son bölüm izlemek için haberimize bakabilirsiniz. Yaşanan heyecanlı dakikalardan sonra dizinin final bölümünde Çukur yeni bölüm ilk sahne yayınlandı. İşte Çukur 20. son bölüm özeti ve Çukur 21. yeni bölümden ilk sahne.

 

Çukur 20. Bölümde Neler Oldu?

İdris’le yüzleşen Vartolu’nun önünde iki seçenek vardır: Salih Koçovalı olarak geçmişte kaçırdıklarını yaşamak ya da Vartolu Sadettin olarak ‘Çukur’da fırtına estirmeye devam etmek. Vartolu, hayatının en zorlu yol aşamasına gelirken, Selim’i Baykal’ın vurdurttuğunu öğrenen Yamaç ise öfkeden deliye döner ve harekete geçer. Tüm dengelerin alt üst olduğu bölümde gözünü hırs bürüyen Baykal ise etrafındaki herkese tehdit saçarken, Yamaç için geri dönüşü olmayan bir acıya sebep olacaktır. Gazeteci kız Yamaç ın yaptığı bir hata yüzünden ölecektir.  Aliço buna yıkılacak. Çukurda herkes için tehlike çanları çalmaktadır. Gelecek hafta özeti haberin devamındadır.

Çukur 21. Bölüm Özeti 19 Mart

Çukur 21. bölümde Yamaç Beyfendi’nin peşini bırakmaz. Beyfendi ile artık kartlar açık oynanacaktır. Beyfendi kendisini açığa çıkarmak istememişti belli bir süre daha ancak Yamaç’ın kurnazlığı sayesinde açığa çıktı. Beyfendi’nin kendisini vurdurmak isterken kardeşi Selim’i vurdurduğunu öğrenen Yamaç adeta küplere biner. Bakalım Yamaç ve Beyfendi savaşından kim galip çıkacaktır.

Yamaç Beyfendi ile uğraşırken Selim de hastanden çıkacaktır. Hastanede olduğu sürede karısı Ayşe ile de barışmıştır Selim. Peki Yamaç Beyfendi ile olan savaşı kazanırsa Selim’infoyası ortaya çıkmayacak mıdır? Selim kendisini kanıtladı gibi görünse de bugüne kadar yaptıkları affedilir şeyler değildir.

Diğer taraftan Vartolu’nun artık tüm herkes tarafından İdris’in oğlu olduğu bilinmektedir. Vartolu İdris’in kendisine sunduğu seçeneklerden hangisini kullanacaktır? Bana kalırsa Vartolu artık Salih olmak istemektedir ama gururuna ve kendisine verdiği söze yenik düşeceğinden korkmaktadır. Bu yüzden belli bir süre Vartolu Saadettin olmayı seçecektir.

Emrah Amir cephesinde de işler karışacak. Sena Emrah’ın abisi olduğunu olduğunu Yamaç’a söyleyecek. Yamaç ise bunu neden daha önce söylemedin diyerek Sena’ya sitem edecektir. ancak henüz netlik kazanmayan birşey var izleyicinin aklında. Sena’nın üvey abisi Emrah Amir Sena’nın annesinin de üvey oğludur. Peki Emrah Komiser nereden üvey evlat olarak gelmiştir. Emrah Amir kimdir? Tıklayınız…

Çukur 21. Bölümden İlk sahne Yayınlandı mı?

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*