Beni Bırakma 47 Bölüm Özeti 13 Mart Sıla Köyüne Geri Dönecek mi?

Beni Bırakma 47. Bölüm Özeti

Emre, Zeynep’in masum olabilme ihtimalinden yola çıkarak hastaneye gelen adamı bulur. Fakat sorguya çektiği sırada kendisine bir komplo hazırlandığından habersizdir. Emre, Zeynep’in masum olduğunu öğrenmeye çok yaklaşır. Öte yandan Emre’nin adamın peşinden gittiğini öğrenen Zeynep, Emre’yi aramaya koyulduğunda acı bir sürpriz ile karşılaşır. Bora, Esin’e Zeynep’e yaptıklarının intikamını çok acı ödetecektir. Veysel, gazete haberinden dolayı Sıla’yı da yanına alarak Tarık’tan hesap sormak için şirkete gider. Şirkette Cengiz ile karşılaşan Veysel dengelerin tamamen değişmesine sebep olur. Tarık ise bu durum karşısında sürpriz bir hamleyle çıkacaktır.

 

Beni Bırakma 47. Bölüm Detayları

Beni Bırakma 47. bölümde işler Emre ve Zeynep cephesinde yoluna girmeye başlarken Tarık ve Sıla cephesinde de kötüye gidecek. Emre Zeynep’i randevu evinde göründe adamla bir alakasının olmadığını anladı ve kafasında Zeynep ile ilgili düşündüklerini sorgulamaya başladı. Bakalım emre Zeynep hakkındaki gerçekleri öğrenince neler yapacak? Tarık ise Sıla’yı koruyamadığını düşünmekte. Meltem’in son hamlesinden sonra sabrı iyice taşan Tarık Sıla’yı babasının elinden kurtarıp tekrar okuluna dönmesini sağlayabilecek mi?

 

Emre Zeynep’i randevu evinde sorduğu adamın hastaneye gelmesi Zeynep’in onu tanımaması üzerine Zeynep’in masum olacağını düşünmeye başlamıştır. Emre bu adamın peşinden giderek ona Zeynep’i soracaktır. Bu adamın Zeynep’i tanımadığını öğrenince bunu Zeynep’e kimin yaptığının peşine düşen Emre’nin karşısında iki seçenek vardır. Ya annesi Arzu ya da Esin ve Cansu. Emre gerçeklere adım adım yaklaşmaktadır. Esin bu sırada yine boş durmamış ve Cengiz’in gözünde Zeynep’i kötü biri gibi göstermeye çalışmıştır.

Emre ayrıca bu sırada Zeynep’in Bora ile sevgili olmadıklarını da öğrenmiştir. Bora ses kaydını dinlemiş ve sevdiği kıza bu kötülüğü yapan kişinin esin olduğunu anlamıştır. Bora kendisi sütten çıkma ak kaşık gibi Zeynep’i bu işten kurtarmak için kendine söz verir. Bora da artık Esin’in peşine düşmüştür. Esin için artık uğraşması gereken kişi Bora olacaktır. Aslında daha önce de dediğimiz gibi Bora ve Esin’in amaçları ortaktık. Bu yüzden Emre’nin Zeynep’ten nefret etmesi Bora’nın da işine gelmektedir. Bir süre Bora Esin ile birlikte hareket edecektir.

Meltem oyunlarına hız kesmeden devam etmiş ve Sıla ile Tarık’ın haberlerini yaptırmıştır. Meltem’in aklındaki ise Sıla’yı köyüne gönderip Tarık ile nişan sürecini hızlandırmaktır. Bu haber Sıla’nın köyünde de duyulmuş ve babası Veysel efendi Ankara’ya gelmiştir. Veysel efendi Tarık’ın iş yerine gitmiş ancak onu orada bulamamıştır. Ancak onu aramaya devam eden Veysel efendi sonunda Tarık’a ulaşır. Tarık ise bunun  yalan bir haber olduğunu ve gerçek olmadığını söyleyecektir. Veysel efendiyi bir şekilde atlatan Tarık Meltem’den tamamen ayrılma sürecinin startını verecektir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*