Survivor Melih Ayrılacak mı? Melih Yarışabilecek mi? Melih’in Sağlık Durumu

Survivor 2018 de gün geçmiyor ki Gönüllüler takımının başına yeni bir hadise gelmesin. Son olarak takımın iyi performansa sahip oyuncusu Melih Özkaya sakatlık yaşamıştı. Gönüllüler takımı bu sakatlığın ardından daha güçsüzleşecektir. Peki Melih tekrar oyunlara dönecek mi? Melih’in son sağlık durumu nasıl?

 

2018 Survivor da Acun eleştirilmeye devam ediliyor. Dengesiz iki takım yaptığı konusunda otoriteler tarafından yoğun eleştiri alan Acun takımların dengeleri sağlamak adına hamleler yapsa da pek başarılı olduğu söylenemez. İlk olarak Gönüllüler takımına daha oyunlar başlamadan Hakan’ı gönderen Acun son olarak Gönüllüler takımına kendi isteği ile geçmek isteyen Nagihan’ı Gönüllüler’e gönderdi. Sizce takımlar eşitlendi mi?

 

Melih Özkaya’nın Sağlık Durumu

Survivor da sakatlıklarla boğuşan Gönüllüler takımında Hakan, Nevin ve Funda’nın ardından şimdi de Melih şoku yaşandı. Acun Ilıcalı Melih’in sağlık durumunu ciddi olduğunu ve doktor Metin Kuş’un raporu doğrultusunda Melih’in Survivor 2018 den ayrılacağını söyledi. Melih’in bu sürpriz ayrılığının arkasından Gönüllüler takımının oyunları kazanma şansı neredeyse kalmadı denebilir. Peki Diğer sakat oyuncuların durumu ne olacak?

Survivor 2018 Gönüllüler takımında sakat olan Nevin’in bu hafta içinde yarışlara dönmesi bekleniyor. aynı şekilde gözünde problem olan Funda’nın da yakın zamanda takımdaki yerini alması bekleniyor. Gelelim Hakan’ın durumuna. Acun Ilıcalı Hakan’ın sağlık durumu ile ilgili yaptığı açıklamada; Hakan’ın sağlık durumunun netlik kazanmadığını, biraz daha zamanının olduğunu söyledi. Ancak temkinli konuşan Acun Hakan’ın yarışmadan ayrılma ihtimalinin de olduğundan söz etti. 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*