Survivor 2018 11 Mart Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı? All Star Takımından Kim Gidecek?

Survivor 2018’in 4. dokunulmazlık oyunu 11 Mart Pazar günü oynandı. Dokunulmazlık oyununda Gönüllüler ilk defa galip gelerek All Star takımından birini göndermeyi başardı. Nagihan’ın Gönüllüler takımına geçmesinin ardından ilk oyunu kazanan Gönüllüler takımında moraller az da olsa yerine geldi. Peki All Star takımından adaya kim veda edecek?

 

Nagihan’ın kendi isteği ile Gönüllüler takımına geçmesinin ardından ilk oynanan dokunulmazlık oyununda Gönüllüler galip geldi. All Star takımında çatırdamalar başladı. All Star takımından Nagihan’a büyük suçlamalar yapıldı. Nagihan’ın üzerine en çok giden isim ise Nihat Doğan oldu. Çünkü kaybedilen oyunun ardından kendisinin isminin çıkacağını biliyordu Nihat Doğan. Adaya kim veda edecek?

Dokunulmazlık oyununun kaybedilmesinin ardından bireysel dokunulmazlık oyunu oynandı. Haftanın birincisi olan Sema adada kalmayı garantilerken, All Star takımında rakiplerini yenen Turabi  bireysel dokunulmazlığın sahibi olarak adada kalmayı garantileyen ikinci isim oldu. Peki adaya All Star takımından kim veda edecek?

All Star takımında en çok oyu alan kişi Nihat Doğan oldu. Sema adadan gitmesi yönünde Murat’ın ismini verirken Turabi ise Damla’nın ismini söyledi.

Survivor 12 Mart kim elendi?

Dokunulmazlık oyununda sms e çıkacak isimler Nihat, Damla ve murat olarak sıralanmıştı. 12 mart akşamı yapılan sms sonuçlerına göre adaya Nihat Doğan veda etmiştir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*