Sen Anlat Karadeniz 7. Bölüm Özeti 8. Bölüm Fragmanı

Tahir ve Nefes kalpleri Yiğit’te birleşmiş şekilde, tek vücut onun izini sürerler ve bulurlar. Karadeniz de Yiğit için birleşir. Asiye bir yandan Mustafa’ya hayatı zehir eder, bir yandan da herkese Vedat’ın zulmünü anlatır. Gerçekleri öğrenen herkes Vedat’a cephe almaya başlar. Vedat sıkıştığı bu durumun üstesinden gelmek için Dağdevirenleri kendi safına çeker.

Babasıyla sevdiği arasında kalan Mercan ise, Tahir’i çok zor bir duruma düşürür ve ondan asla yapamayacağı bir şey ister. Yiğit’in kayboluşu, Nefes’in geçmişte yaşadığı zulmün anılarını ateşler ve Nefes kabuslarla boğuşmaya başlar. Tahir onu Vedat’tan korur ama kabuslar karşısında çok çaresiz kalır. Bir yandan Nefes’e yardım edememenin çaresizliği, bir yandan artık kendinden bile saklayamadığı sevdası, bir yanda Mercan’a verdiği sözün ağırlığı, bir yanda ailesi. Deli Tahir’i içine düştüğü büyük çıkmazdan Osman Hoca’nın bilgelik dolu rehberliği kurtarır. Ancak, Vedat’ın zindanından kaçan Nefes’i, şimdi de dar kafaların zindanı beklemektedir.

Sen Anlat Karadeniz 8.bölümde neler olacak? 

Tahir ve Nefes çok zorlu yollardan geçeceklerdir. Ama yinede birbirlerini bırakmayacaklardır. Nefes Tahir ve kendisinin Bir hayatı olamayacağını söylesede ondan asla ayrılmayacaktır. Tahir ise köşeye sıkışmış bir durumdadır. Nefes i gönderse içi elvermez yine Vedat Nefes i alıkoyar diye korkar.

Vedat ise Nefes ten asla vazgeçmeyecektir. Yine bir yolunu bulup onu kaçıracaktır. Vedat ın adamları ise Vedat ın adeta maşası gibidir. Vedat ne derse yapmaya hazırlardır. Dağdevirenlerle iş yapmaya başlayan Vedat Kaleli ailesinin iş olanaklarını kapatacaktır. Tahir ve ailesini zor günler bekleyecektir. Vedat ın elinden kurtulan Nefes i şimdide Köy halkı rahat bırakmayacaktır. Her kafadan bir ses çıkacak ve Nefes artık orada barınmak istemeyecektir. Hatta ilerki bölümlerde Nefes ve Tahir birlikte kaçacaklardır.

Sen Anlat Karadeniz 8.bölüm Fragmanı

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*