Kadın 22.Bölüm Fragmanı 20 mart özeti (Bahar gerçekleri öğrenecek mi?)

Fox ekranlarının bu sezona damga vuran dizisi kadın yine soluksuz izleyeceğimiz sahnelere yer veriyor. Kadın da düğümler yavaş yavaş çözülüyor. Sarp ve Bahar ne zaman karşılaşacak mı?  Pırıl gerçekleri Sarp a söyleyecek mi? İşte tüm merak ettikleriniz ve daha fazlası haberimizde.

Geçtiğimiz bölümde Bahar yine Sarp ı bulmak için bir takım işlere kalkışmıştı. Yine başarısız olmuştu tabiki. Arif ise gün geçtikçe Bahar a daha çok yakınlaşmak istiyordu. Diğer taraftan Ceyda çocuğunun üzüntüsünü yaşarken Hikmet ceydanın çocuğunu alıp gelmişti. Bu durum Ceydanın Hikmete karşı birazda olsa yumuşamasına sebep oldu. Hatice ise Şirin in yalanlarına artık boyun eğmemeye kararlıydı. Fakat Şirin yine bir takım işler peşindeydi. Sarp ise koca bir yalanın içindeydi. Bakalım bu yalanlardan ne zaman kurtulacak?

Kadın 21. Bölüm de Neler Olacak?

Sarp Gerçekleri ne zaman öğrenecek? Büyük bir yalanın içinde yaşayan Sarp çok yakında gerçekleri öğrenecektir. Pırıl ın babası Sarp a büyük bir oyun oynamıştır. Sarp ise Geçmişten gelen bir tanıdığıyla karşılaşmasıyla artık bazı olayları sorgulamaya başlayacaktır. Pırıl ı vicdanı rahat bırakmayacaktır. Gerçekleri Sarp a söylemek isteyecektir. Fakat bir şekilde bir engel çıkacaktır.

Diğer taraftan Bahar da artık Arif e karşı bişeyler hissetmeye başlayacaktır. İşte tüm bu olaylar olurken Sarp Bahar ın karşısına çıkacaktır. Bir yandan hastalığı ile diğer yandan çocukları ile uğraşan Bahar Sarptan asla vazgeçmeyecektir. Bir şekilde Jülideyi bulacaktır. Fakat Jülide Bahar a gerçekleri asla söylemeyecektir.

Ceydanın çocuğunu ise Hikmet zorla getirmiştir. Ceydanın annesi Ceydayı rahat bırakmayacaktır. Ceyda çocuğuna hediyeler almak için çok borçlandığı için büyük sıkıntı yaşayacaktır. Hikmet ise yine Ceydaya yardım elini uzatacaktır. Bu durum da Ceydanın Hikmet ekarşı duygularının tekrar canlanmasını sağlayacaktır.Hatice ve Şirin ise tam bir kördüğümdür. Hatice yine kızına dayanamayacaktır. Şirin ise çok kısa zamanda yine bir intihar girişiminde bulunacaktır. Bu sefer gerçek doktorun dedikleri ne Jalede destek verecektir. Bu durum Haticenin tekrar Şirin in yanında olmasına sebep olacaktır. Şirin ise Bahar a ilik vermeyi yine reddedecektir

Kadın 22.bölüm fragmanı 

Kadın 22.bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz sitemizden takip edebilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*