Siyah Beyaz Aşk 22 Bölüm Fragmanı 19 Mart Özeti Aslı Ve Ferhat Boşanacak mı?

Kanal d ekranlarının fırtınalı dizisi Siyah Beyaz aşk ekran macerasına hız kesmeden devam ediyor. Gelecek bölümde neler yaşanacak yine heyecan konusu. Aslı Hamile mi? Aslı ve Ferhat ayrılacak mı? işte tüm bu soruların cevabı haberimizde ama isterseniz önce kısaca geçtiğimiz bölüme bir göz atalım.

Aslı Katil Oldu mu?

Abisi Cem’in ölümü, Aslı’nın hayatını yeniden sorgulamasına sebep olmuştu. Aslı, artık aynada gördüğü yüzü tanıyamamaktaydı. Eski huzurlu günlerine dönmek isteyen Aslı, yeni bir hamle yapmaya hazırlanmıştı. Aslı, ailesinden kalan son kişi olan Cem’i kaybetmenin acısıyla Ferhat’tan ayrılmaya karar vermişti.

Ferhat ise Aslı’nın bu kararı karşısında büyük üzüntü duymuştu. Aşk masallarının bittiğini düşünen Ferhat, Aslı’yı kaybetmeyi kolay kolay göze alamamıştı. Aslı, Ferhat’ın sorunlarını çözmeye çalışırken kendisinin de onun gibi hareket ettiğinin farkındaydı. Birbirlerine benzeyen ikili, kendilerini bekleyen tehlikeyi fark etmişlerdi. Aslı, Ferhat için birçok probleme göğüs germeyi başarsa da bu durum onu gitgide yıpratmıştı.

Siyah Beyaz Aşk 22.Bölümde Neler Olacak?

Evet geçtiğimiz bölümde yine heyecanlı sahneler vardı. önümüzdeki hafta yine heyecan ve hüzün kahramanlarımızın peşini bırakmayacak. Daha önce de belirrttiğimiz gibi Aslı hamile. Bu haberi haftalar öncesinden sizlerle paylaşmıştık. Görüyorsunuz ki doğru çıktı. Çok yakın zamanda ekran başındakiler de öğrenecek. Aslı yaşadığı olumsuzluklardan dolayı çok büyük stres altındaıdr. Ve bunun sebebini Ferhat olarak görmektedir. İşte bu sesbepten Ferhattan ayrılmak istemişti. Fakat Ferhat Aslının peşini asla bırakmayacaktır.

İşte tam bunlar olurken Aslı hamile olduğunu öğrenecektir. Ve yine araştırmalarımıza göre Nejdet bebeğin ikizi Aslı ve Ferhat ın bebeğini oynayacak.Aslı hamile olduğunu öğrendiğinde hem sevinecek hem üzülecektir. Çünkü Ferhat ın karanlık hayatına bir bebek ışık olabilir mi? Bu durum aslıyı fazlasıyla düşündürecek? Namık ise yine Aslının peşiniş bırakmayacaktır. Çünkü Aslının suçu gerçekleri bilmesidir.

Öte yandan Yeter  Azad ile daha da yakınlaşacaktır. Hatta öyle sürprizler olacak ki Yeter ile Azad evlenmeyi dahi düşünecektir. İdil ise söylediği yalanı ört bas etmek için türlü oyunların içine girecektir. Bu durumda Namık yine İdil in yanında olacaktır.

Siyah Beyaz Aşk 22.Bölüm Fragmanı 

Siyah Beyaz Aşk 22. yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Dizinin yeni bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz bu sayfa üzerinden izleyebilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*