Beni Bırakma 46 Bölüm Özeti 12 Mart Bora’nın Sırrı Açığa Çıkacak mı?

Beni Bırakma 46. Bölüm Özeti

Emre, Zeynep’i randevu evinde karşısına çıkan adamı hastanede görmüş, Zeynep ile birbirlerini tanımadığını fark ederek Zeynep’in masumiyetine dair önemli bir ipucuna ulaşmıştır. Öte yandan Esin, Cengiz’in gözünde Zeynep’i kötü biri gibi göstermeye çalışır. Bu sırada, Bora’nın ses kaydını dinlediğinden ve Esin’in, Zeynep’e iftira attığını öğrendiğinden habersizdir. Esin için artık yolun sonu görünmektedir. Meltem gazete haberini yaptırarak Tarık’ı kendisiyle nişanlanma yoluna sokmaya çalışmaktadır. Öte yandan gazete haberinden Veysel’in de haberi olmuştur. Veysel, Ankara’ya Sıla ve Tarık’tan hesap sormak için yola koyulur.

 

Beni Bırakma 46. Bölüm Tüyoları

Zeynep Esin ile münakaşa ederken merdivenlerden düşmüş ve tedavi altına alınmıştı. Emre Cansu’nun yüzüne karşı onu istemediğini söylemiş ve rotası yeniden Zeynep’e kaymıştır. Zeynep’in başından ayrılmayan Emre ona bunu kimin yaptığını sorgulayacaktır. Zeynep ise herzaman ki gibi sesini çıkarmayacaktır. Zeynep’in bu suskun halleri izleyiciler arasında tepkiye neden oluyor. Zeynep’in söylememesindeki bahanesi ise Vedat’ın üzülmemesi olacaktır. Ya sanane Vedat’tan. Söylesene beni Esin itti ve düşürdü diye??

Zeynep hasta yatağında yatarken annesi Hülya gelmiş ve kızının başında pusuya yatmış kurt gibi bekleyen Esin’i görmüştür. Hülya Esin’i orada görünce şok olmuştur. Çünkü Hülya Esin’i yıllar öncesinden tanımaktadır. Nasıl tanımasın. Esin yıllar önce onun elinden sevdiği adamı yani Vedat’ı almıştır. Esin, Hülya ve Vedat arasında neler oldu? Haberimiz için tıklayınız…

Zeynep hastanede yatarken Bora da onun başındadır. Bora ses kaydını yaptırmış ve içindekileri dinlemiştir. Ancak bunları kendi çıkarları için Zeynep’e vermeyecektir. Bora da kötü bir karakterdir. Hatta ilerleyen bölümlerde Zeynep’i kaçıracaktır. Dizinin çekimlerinden aldığımız haberlere göre gelecek haftalarda yayınlanacak bölümlerde Emre Zeynep’i kurtarmak için eski bir fabrikaya gidecek. Emre’nin yanında Aslı ve Hülya olacak. Tabiki Esin’siz olur mu? Esin de onları uzaktan izleyecek. Tabi bu dediklerim hangi bölümde yayınlanır bilemiyoruz. Yani Bora Zeynep’e ilerde çok büyük kötülükler yapacaktır.

Meltem Sıla’ya yeni oyunlar peşindedir. Sıla ile Mehmet’in arasını yapmaya devam edecek olan Meltem bu seferde başarılı olamayacaktır. Son olarak Sıla’nın babasını arayarak kızını kötülemek isteyen Meltem son anda Tarık tarafından engellenmişti. Tarık ona evlilik meselesini askıya alalım demişti. Tarık kardeşim bir insana bunca kötülüğü yapan ve her defasında senden özür dileyip bir daha olmayacak diyen kız ile nasıl evlenmeyi düşünüyorsun anlamak güç. Bırak gitsin. Sende Sıla ile mutlu bir hayata başla.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*