Beni Bırakma 45 Bölüm Özeti 9 Mart Bora Ses Kaydını Dinletecek mi?

Beni Bırakma 45. bölümü ile 9 martta ekranlarda olacak. Beni Bırakma da Emre ve Zeynep yakınlaşması hastanede devam ediyor. Bora ses kaydının varlığını öğrendi. Bora Zeynep’in gözüne girmek için bu kaydı Emre’ye verecek mi? Esin ve Hülya arasındaki sır ne zaman ortaya çıkacak? Meltem’in Sıla için planları devam edecek. Sıla ve Tarık aşklarını yaşayacaklar mı?

Bora, Zeynep’in masumiyetini kanıtlayan ses kayıt cihazını çalıştırmak ve Zeynep’i bu kirli iftiranın pençesinden kurtarmak istemekteyken Esin’in Zeynep’i merdivenlerden itmesiyle dengeler tamamen alt üst olacaktır. Emre’nin ilgisi yeniden Zeynep’e kayarken Hülya yıllar sonra Esin’i, Zeynep’in başucunda görecektir. Esin’i büyük bir sürpriz beklemektedir. Öte yandan Arzu her ne kadar istemese de Cengiz, Zeynep ve Emre’nin arasını düzeltmekte kararlıdır.

Bora Zeynep’i temize çıkaracak olan ses kaydının varlığını öğrenmiştir. Bora ses kaydının bozuk olduğunu öğrenir ve onu çalışır duruma getirir. Bora içindekileri dinlediğinde Zeynep’in bir iftiraya kurban gittiğini anlar. Ancak Bora bu kaydı tekrar Zeynep’e ve Emre’ye verip vermeme konusunda tereddüt yaşar. Zira Emre ve diğerleri bu kaydı dinlediğinde Emre yeniden Zeynep’in yanında yer alabilir. Bora’nın ise en son isteyeceği şey budur. Bakalım Bora kaydı verecek mi Zeynep’e.

Bora ses kaydını dinleyecek ve bu kaydı Zeynep’e vermeyecektir. Esin de bu kaydın Bora’nın elinde olduğunu anlar. Esin Bora ile irtibata geçerek onunla yeni bir anlaşma yapmak isteyebilir. Bora’nın aklına girerek ona bu kaydı verirse Zeynep’in kendisinden tamamen uzaklaşacağını söyleyebilir. Bora da bunca zaman ardından koştuğu kızın kendisinden uzaklaşmasını göz alamayacaktır. Yani Bora ses kaydını hiç almamış gibi davranacaktır.

Cengiz Bey’in hastanede artık daha fazla zaman geçirmesi ile Zeynep ve Emre’nin arasında neler olduğunu anlamaya çalışmaya devam eder. Esin’in Zeynep’i merdivenlerden iterek düşürmesi sonucu Zeynep’in başında Emre vardır. Esin de Zeynep’in başındadır. Hülya kızının yanına gittiğinde yıllar önce beraber çalıştığı Esin’i kızının başucunda gördüğünde dengeler bir kez daha değişecektir. Hülya ve Esin arasında ne olabilir. Detaylar için tıklayınız…

Meltem Sıla’yı köyüne geri göndermek istese de Tarık buna engel olmuştu son anda. Ancak Meltem’in durmaya niyeti yoktur. Meltem Sıla’nın namusuna göz dikerek onu Ankara’da yaşayamaz hale getirmek istemektedir. Ancak Meltem bu işte de başarılı olamayacaktır. Meltem giderek kendi sonunu hazırlamaktadır. Son olarak Sıla’yı sarhoş ettiğinde onu Tarık’ın kollarında görmüştük. Hatta Tarık Sıla’nın kendine olan aşkından da emin olmuştu.

2 yorum

  1. Buraya ne kadar yorum yaparsak yapalim herhangi bir kaideye alinmadigi icin artik yazmama karari almistim. Takii ozeti okuyana dek! Yine mi ses kaydi artik cok skti iki tane gencecik kizin namusu herkesin diline dustu masallah. Bu nasil bir rezillik yazik gunah yaa. Bu kadar saf rolune sokmayin artik Zeynep ve Silayi biraz ask olsun diye diye dilimizde tuy bitti ama nedense hic oyle birsey olmuyor bu da bir yerden snra hic cazip gelmiyor.ayrica Bora buluyorsa Esinle isbirligi ypmak yerine gencecik kizin gelecegi icin onu Zeynepe vermesi gerekiyor. O zaman Bora Zeynepin gozune zaten girer minnet duyar. Birakin da her ikisi de namuslariyla on planda olmak yerine okullariyla kariyerleriyle on planda olsunlar. Iyi ki dizi de 3-4 tane akli selim insanlari koymussunuzda mantik cercevesinde olaylara bKabiliyorlar. Seher hala, Vedat,Cengiz ve Hulya gbi.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*