Beni Bırakma Hülya ile Vedat ve Esin Arasında ne Var? Zeynep Kimin Kızı? Zeynep’in Anne ve Babası Kim?

Beni Bırakma’nın 44. bölümünde dikkat çekici bir detay bizi bekliyor. Esin’in Zeynep’i hastanede merdivenlerden itmesi ile gelişen olaylarda Esin ve Hülya’nın yıllar öncesinde tanıştığına şahit olacaksınız. Peki Esin ve Hülya nereden tanışıyor olabilir?

 

Daha önceki bölümlerde Vedat ile Hülya karşılaşmış ve birbirlerini tanıdıkları anlaşılmıştı. Bildiğiniz gibi Vedat bir doktor ve Hülya da eski bir hemşire. Yani Vedat ve Hülya’nın birlikte görev yaptıkları bir hastaneden tanıştıkları kesin. Hatta Kayseri deki bir hastaneden. Vedat Hülya ile karşılaşınca kendisini neden aniden bırakıp gittiğini, bir haber bile vermeden ortalıktan kaybolduğunu söylemişti. Hülya’nın aniden gitmesinin sebebi Zeynep olabilir mi?

Esin’in Zeynep’i merdivenlerden itmesi sonucu haberi alan annesi Hülya soluğu hastanede alır. Hülya kızının başında Esin’in beklediğini görünce şok olur. Hülya ve Esin nereden tanışmaktadır? Geçtiğimiz bölümde Vedat evde evrakları incelerken Esin kendisinin de yıllar önce hastanede evrak işlerinde çalıştığını ve kendisine yardım edebileceğini söylemişti. Esin ve Vedat yıllar öncesinden aynı hastanede çalışmışlardır ve burada da evlenmişlerdir. Zaten bir çok bölümde Esin kocası Vedat’ı nasıl tavladığından bahsetmişti.

Yıllar öncesinde Vedat, Hülya ve Esin aynı hastanede çalışmaktadırlar. Vedat ve Hülya birbirlerini deli gibi severlerken aralarına Esin girer ve onları ayırır. Zaten Esin hayatı boyunca etrafındakilere kötülük yapan bir kadındır. Vedat’ı tavlamak adına kadınlığını kullanan Esin o dönem Vedat’ın aklını çelmeyi başarmıştır. Arzu’nun başını yıllar öncesinde yakan kişi de Esin’dir. Esin’in kuzeni ile tanıştırdığı Arzu bu adam tarafından tecavüze uğramış ve Tarık’a hamile kalmıştır. Yani Esin etrafındaki herkese zarar vermiş bir kadındır. Gelelim Zeynep’in kimin kızı olduğuna?

Hülya’nın yıllar öncesinde Vedat’tan habersiz olarak ayrılmasının sebebi Esin’in kendisine attığı iftira sonrasında Vedat ve Esin’i evlenirken görmesidir. Vedat’tan hamile kaldıktan sonra kendisini Esin’in planı sayesinde aldatıldığını zanneden Hülya habersizce hastaneden ve Vedat’tan ayrılır. Vedat uzun yıllar onu arasa da bir iz bulamaz ve Esin ile evliliğine devam eder.. Peki Zeynep’in babası gerçekten Vedat mıdır? Evet Zeynep’in babası Vedat’tan başkası değildir. Vedat Esin’e inanıp hülya’nın kötü kadın olduğunu düşünmüştür. bu sırada aklını çelen Esin ile evlenmiştir. Hülya hamile olduğunu öğrenip Vedat’ın yanına gittiğinde Esin ve Vedat’ın düğününü görür. Arkasını döner ve hiç birşey demeden oradan uzaklaşır. Hülya oradan ayrılarak Zeynep’i tek başına bu yaşına kadar getirir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*