Beni Bırakma 44 Bölüm Özeti 8 Mart Emre ve Zeynep Barışıyor mu?

Beni Bırakma’nın özetlerini sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz. Sizleri bekletmeden 44. bölümde neler olacağını paylaşmak istiyorum. Emre ve Zeynep yeniden barışacak gibi duruyor. Cengiz’in devreye girmesiyle büyük aşk yeniden alevlenmeye çok yakın. Artık Sıla cephesinde işler karışacak biraz. Sıla Meltem’in oyunlarından ne zaman başını kaldırıp yoluna bakacak merak ediyorum. Meltem Esin ve Cansu’yu geçmiş durumda iftira konusunda.

Emre’nin ilgisi yeniden Zeynep’e kayarken Hülya yıllar sonra Esin’i Zeynep’in başucunda görecektir. Esin’i büyük bir sürpriz beklemektedir. Yıllar sonra karşılaşan ikili birbirlerini görecek midir? Esin ve Hülya arasında neler oldu?  Detay haberimiz için tıklayınız Zeynep kimin kızı? Öte yandan Arzu her ne kadar istemese de Cengiz, Zeynep ve Emre’nin arasını düzeltmekte kararlıdır. Arzu ise neden bu ilişkiyi istemediğini Cengiz’e söyleyemediği için ekürüsü Esin ile yeni yeni işlere kalkışacak. Arzu’nun yanlış yaptığını anlamasına ise daha vardır.

Tarık Meltem’in Sıla’nın ailesini aramasına engel olmuştur ama Meltem’in durmaya hiç niyeti yoktur. Meltem, Sıla’yı Ankara’ya da yaşayamayacak bir hale getirmek için düğmeye basar. Meltem Sıla’nın peşini bırakmaz ve onu okulunda rezil etmenin peşine düşer bu seferde. İlk olarak kötü işlerin olduğu otelde kalmasını sağlamış ve ona korkuların en büyüğünü yaşatmıştı. Sonrasında Tarık ve ailesinin karşısında küçük düşürmüş en sonunda da içki içirip sarhoş ederek namusuna kast etmiştir. Meltem’in planları Tarık kendisini tamamen terk etmeden bitmeyecektir. Meltem Tarık ve Sıla hakkındaki yorumlarını bekliyoruz.

3 yorum

  1. Daha nasıl karışacak acaba meltem daha kötü ne yapabilir acaba bundan kötüsü var mı sürekli namustan gidiliyor???ama bunların tek sorumlusu Tarık bana göre Tarık köyde gösterdiği cesareti şehirde de gösterip herkese söyleseydi eğer Meltem bu kadar haddini aşamazdı ??bi karar vermesi gerekiyor artık nereye kadar sus pus duracak… Nereye kadar saklayacak anlamıyorum ki ben Tarık ın söylemesini tercih ederdim ailesinin kendiliğinden öğrenmesini değil…bide 10 yıl Meltem ile ve 10 yıldır Meltemin karakterini hiç anlayamamış nasıl bi paçoz olduğunu bilememiş saçmalık ama iki aydır tanıdığı sılanın karakterini hemen anlamış… Hiç düşünmüyor Meltem bizi takip eder hiç farketmiyormu onu Meltem in sürekli herşeyi bırakıp sılanın peşinde olması da ayrı saçmalık zaten….

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*