Beni Bırakma 43 Bölüm 7 Mart Zeynep Hastaneye Geri Döner

Beni Bırakma 43. Bölüm Özeti

Cengiz, Emre ve Zeynep’in ayrılma durumuyla alakalı Hülya’dan bir takım gerçekleri öğrenmiş Arzu’ya bu durum hakkında hesap soracak Arzu ise en başından itibaren Emre ve Zeynep’in arasında yaşananları Cengiz’e anlatacaktır. Öte yandan Esin, Cansu ve Emre’yi yakın tutmak için hastaneye gelir. Esin ve Zeynep büyük bir tartışmanın içindeyken, Bora, Esin’in Zeynep’e iftira attığını ve Zeynep’in masumiyetini kanıtlayan ses kayıt cihazının varlığını öğrenecektir.

Tarık, Sıla’nın kendisine bir aşk beslediğini öğrendiği sırada bilinmeyen bir kişide Sıla’nın bu söylediklerini duyacaktır. Öte yandan Meltem, Sıla’dan kurtulmak adına Sıla ve Tarık’ın formalite evliliklerini bilmediği halde Sıla’nın köyde bulunan ailesini aramaya karar verir. Meltem’i çok büyük bir sürpriz beklemektedir.

Beni Bırakma 43. Bölüm Tahminleri

Beni Bırakma’nın 43. bölümü 7 Mart çarşamba günü ekranlarda olacak. Zeynep Emre ile arasında olanları Cengiz Bey’e anlatmıştır. Cengiz Bey ise olanlara anlam verememiş ve arzu dan neler olduğunu sormuştu. arzu köşeye sıkışmış ve yeni çıkış kapıları aramaya başlamıştı. Peki Cengiz Bey Zeynep ile Emre’nin yeniden birlikte olmalarını sağlayacak mıdır? Yoksa oda Zeynep’e atılan iftirayı öğrenecek ve olanlara inanacak mıdır?

 

Sıla kendisine oynanan oyundan dolayı çok üzgündür. Meltem son kozu olan Mehmet meselesi ile Sıla’nın başına yeni bir çorap örme peşindedir. Sıla sarhoş olup Mehmet ile birlikte olduğunu düşünecektir. Mehmet’in yanında uyanan Sıla kendinden utanacaktır. Sıla’nın tek çıkış yolu yine Tarık olacaktır. Tarık artık Sıla’nın ağzından kendisine aşık olduğunu duymak isteyecektir. ancak Meltem varken Sıla’nın buna cesareti yoktur.

Meltem Sıla’yı sarhoş edip Mehmet’in kollarına bırakması Sıla’nın da namusu üzerinden yaftalanmasını akıllara getirdi. Ne hikmetse dizide bir namus sorunudur gidiyor. Sayar ailesini ele geçirmek isteyenler, onların hayatına giren tim iyi kadınları namusları üzerinden vurarak yok etmeye çalışıyorlar. Ama bu sefer Sıla’nın da bu duruma düşmemesi için Tarık ve Seher hala yeterli olacaktır. Zira Tarık tanıdığı köyden çekip aldığı Sıla’nın bu işlere bulaşmayacağını bilir. Meltem de bu işin sonundan en zararlı kişi olarak çıkar.

Cengiz ve Emre işbirliği yaparak Zeynep’in hastanedeki görevine tekrar dönmelerini sağlar. Zeynep’in hastaneye geri dönmesi ile Bora üzülecektir. Zira Bora Zeynep’in hastaneden istifa ettiğinde yanında olarak onun gözüne girme planları içindedir. Zeynep’in hastaneye dönmesine sevinen Emre içten içe Zeynep ile birarada olmaktan dolayı mutludur. Cengiz Bey’in olaylara el atmasıyla Emre ve Zeynep’in barışma süreci de hızlanmış oldu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*