Siyah Beyaz Aşk 21.bölüm Fragmanı 12 mart özeti (Aslı Ferhat’ı Terkedecek mi?)

Kanal D ekranlarının karanlıklar içinde bir aşkı konu alan dizisi Siyah Beyaz aşk hız kesmeden devam ediyor. Gelecek bölümde neler olacak büyük merak konusu. Gelecek bölüme bakmadan önce gelin bu haftaya kısaca bir göz atalım.

Ferhat’la karşılaştığı günden beri silah sesleri kulağından gitmeyen Aslı, giderek bu yaşama ait olmadığını fark etmişti.Kendindeki değişimin farkına varan Aslı, Ferhat’tan önceki hayatını gözünün önüne getiriyor ve şuan yaptıkları karşısında şaşkınlık yaşıyordu. Ferhat’ın tehlikeli dünyasında giderek ona benzemeye başlayan çok kararsızdı.

Yiğit, Ferhat hakkındaki tüm gerçeği öğrenmişti. Yeter’in itiraflarıyla büyük gerçek ortaya çıkmıştı. Ferhat’ın gerçek babasının kimliğini artık Yiğit’te bilmekteydi ve Ferhat’a söylemek üzereydi. Abisinin ölümüyle yıkılan Aslı, yaşadığı acıyla intikam almak istemekteydi. Bu kez silahın karşısında değil, tetiği tutan taraftaydı.

Siyah Beyaz Aşk 21.bölümde neler olacak?

Geçtiğimiz bölümde aslının kafasında çok büyük soru işaretleri vardı. Hem abisinin acısını yaşıyor hemde kendini sorguluyordu. İlerki bölümlerde Aslı Ferhat tan uzaklaşmak isteyecek fakat başaramayacaktır. Aslı eski günlerine dönmek isteyecektir. Eski mahallesini hatırlayacaktır. Bir yandan da abisinin intikamını almak isteyecektir. Bunun içinde Ferhat a ihtiyacı olacaktır.  kendisini kaçıranın Cüneyt olduğunu çok kısa sürede öğrenecektir. Böylece düğüm çözülecek abisini öldürteninde Namık olduğu ortaya çıkacak. 

Namık bu seferde Ferhat’a babasının kim olduğunu söylemesin diye Yiğit’in peşinde gezecek. Namık artık iyice köşeye sıkışmıştır. Yakında tüm yalanları ortaya çıkacaktır.Namık a yakın olmak için uğraşan Cüneyt ise yine pis işlerine koşturacaktır. Bu sefer de Yiğit i köşeye sıkıştıracaklardır. Yiğit ise böyle bir yalanı Ferhat a nasıl söylecektir? Yeter ise İdil in bebeğini kendisinin aldırdığından şüphelenmektedir. Buda yakında ortaya çıkacaktır. Yeter artık eskisi gibi korkmayacaktır. Hatta gerçekler ortaya çıksın da Namık tan kurtulayım diye düşünmektedir.

Siyah Beyaz Aşk 21.bölüm Fragmanı 

Siyah beyaz Aşk 21.bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz sitemizden izleyebilirisiniz. Dizimiz hakkında tüm merak ettikleriniz ve daha fazlası için haberlerimizi takip edebilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*