Kadın 20.bölüm Fragmanı 13 Mart Özeti(Sarp ve bahar karşılaşacak mı?)

Fox tv ekranlarında yayınlanan Kadın dizisinde artık düğümler yavaş yavaş çözülmeye başladı. Fakat heyecan hız kesmeden devam ediyordu. Bakalım gelecek bölümde Sarp ve Bahar karşılaşacak mı?Ama isterseniz önce kısaca bi özet geçelim.

.

Bahar Sarp ı öldü sanıyordu. Fakat Sarp çok büyük bir yalanın içindeydi. Sarp ise Bahar Nisan ve Doruk u ölü biliyordu. Pırıl ile evliydi Pırıl ise herşeyi biliyordu Fakat Sarptan saklıyordu. İki tanede çocukları vardı fakat Sarp hiç birşeyden habersiz Alp olarak hayatına devam ediyordu. Bahar ise Sarp ın annesini bir türlü unutabilmiş değildi. Onu bulmak için Hikmetten yardım istemişti.

Diğer taraftan Bahar ın hastalığı iyice ilerliyordu. Uygun ilik yalnızca Şirin in di .Şirin ise ilik vermemek için diretiyordu. Çünkü ablasının ölmesi onun işine gelecekti. Hatice ise artık Şirin in hiç bir sözüne inanmıyordu. Şirin i ilik vermezse evden atmakla tehdit ediyordu.

Kadın 20. bölüm (13 mart ta ) neler olacak?

Bahar ve Sarp ne zaman karşılaşacak ?Geçtiğimiz bölümde oldukça heyecanlı sahneler yaşatan Kadın dizisi bu hafta yine solukları kesmeyi başaracak. Bahar artık yeni yeni ipuçları bulacak .Bahar ın içinden bir ses Sarp ölmedi demektedir. Ve Bahar bu sesi dinler hastalığı da umrunda değildir. Tek düşündüğü çocuklarıdır. Onlar için gün geçtikçe daha çok endişe duyacaktır. Enver ise yine bahar ın yanında olmaya devam edecektir. Hatice ise yine Bahar için üzülmektedir. Şirin in yalanlarını anlamıştır. Fakat ilerleyen bölümlerde Şirin yine yine yalanlarıyla annesini kendine inandıracaktır.

Arif ise gün geçtikçe Bahar a bağlanacaktır. Hatta araştırmalarımıza göre Arif ilerleyen bölümlerde Bahar ile evlenmek isteyecektir. İşte tam o sırada Sarp Bahar ın karşısına çıkacaktır. Şu an fırtına öncesi sessizlik yaşanmaktadır. Fakat sezon sonuna yaklaştıkça heyecan artacaktır. Yine sizler için araştırdığımız bir başka duyuma göre Sarp ve Bahar sezon sonunda karşılaşacaktır.

Diğer yandan Pırıl yalanları gün yüzüne çıkmasın diye  Sarp a sürekli onu ne kadar çok sevdiğini söylemektedir. Fakat er yada geç Sarp olanları öğrenecektir. Çünkü Sarp ın annesi kocaman bir soru işaretidir. Bahar ise bu işin peşini bırakmayacaktır.

Kadın 20.bölüm Fragmanı

kadın 20. bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz sitemizden izleyebilirisiniz. Kadın ile ilgili tüm tüyoları gelecek bölümler hakkında merak ettiklerinizi sitemizden okuyabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*