Çukur 20. Bölüm Özeti 12 Mart Fragmanı Beyfendi ve Yamaç Savaşıyor

Show Tv ekranlarında yayınlanan ve artık tv ekranlarının fenomenleri arasında yerini alan Çukur da bu hafta oldukça hareketli geçecek. Dizide olaylar daha da hız kazanacak. Peki Vartolu ve İdris’in yani baba oğulun karşılaşmasında neler olacak? Selim Ölecek mi?

 

Selim bilindiği gibi Medet’in silahından çıkan kurşunlar ile yaralanmış ve hayatı tehlikeye girmişti. Yamaç ise akıllıca bir hamle yaparak Medet’i öldürmemiş bunu ona kimin yaptırdığının peşine düşmüştü. Yamaç bu akıllıca hamlesi ile bu işleri yaptıran kişinin Beyfendi olduğunu anladı. Yamaç Beyfendi’nin peşinde iken hastanede yaşam savaşı veren Selim gerçekten öldü mü?

Emrah Amir’in gelişi ile işler iyice sarpa sarmaya devam edecek. Emrah’ın gelişinden en çok etkilenen kişilerin başında ise Sena geliyor. Sena Emrah’ın gelmesiyle İzmir’e gitmiş ve buradan büyük sürprizlerle dönmüştür. Emrah belasından kurtaracak bilgiler Sena da saklıdır. Peki Bu bilgiler nedir?

Hastanede yatan Selim ölmeyecektir. Selim biraz daha hastanede yoğun bakımda kalsa da iyileşerek çıkacaktır. Peki dizinin 19. bölümünde Yamaç’ın morgda başında beklediği poşetteki  kişi kimdir? Bu kişi Vartolu’nun öldürülmesi sahnesinin öncesinde Yamaç’ın Aliço dan istediği adamın cesedidir. Yamaç ona karşı olan minneti için oradadır.

Diğer taraftan İdris oğlu olduğunu öğrendiği Vartolu ile karşı karşıyadır. Vartolu ile İdris arasında duygusal bir o kadar da öfkeli bir konuşma geçecektir. İdris ona kendisinden haberi olmadığını, olsa idi böyle olmayacağını söyleyecektir. Ancak Vartolu’nun öfkesi o kadar büyüktür ki İdris’in dediklerine inanmaz. İdris ise Vartolu’yu her gördüğünde diğer oğlu Kahraman aklına gelmektedir. İdris her ne kadar oğullarına merhametli olsa da Vartolu’yu affetmesi zaman alacaktır.

Beyfendi ile Yamaç Savaşı

Artık Yamaç ve Beyfendi karşı karşıyadır. Yamaç Çukur’un başındaki asıl belanın Beyfendi lakaplı Baykal bey olduğunun farkına varmıştır. Medet’in yanlışlıkla Selim’i vurması ile Beyfendi’nin planları kısa süreli yolunda gitmesede o çok güçlüdür. Bir yolunu bulup olayları yeniden kendi lehine çevirecektir.

Yamaç ve Beyfendi akıl oyunları ile birbirlerini tartmaya devam edecekler. Yamaç kulaklığını takacak yeniden. Biliyorsunuz ki Yamaç müzik dinlemeye başladığı zaman heyecan var demektir. Peki bu çatışmanın kazananı kim olacaktır. Beyfendi her ne kadar güçlü biri olsa da Çukur’un karşısında hiç şansı olmayacaktır. Yamaç Baykal Beyi alt edecektir.

Çukur 20. Bölüm Fragmanı 12 Mart

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*