Beni Bırakma 42 Bölüm 6 Mart Özeti Seher Sıla için Ne Yapacak?

Beni Bırakma 42. Bölüm Özeti

Zeynep, Emre ile ayrıldıklarını Cengiz’e söylemiş ve daha fazla dayanamayacağını söyler ve istifa dilekçesini Cengiz’e verir. Cengiz, Zeynep ve Emre’nin arasında ki bu durumu öğrenmek için olanlardan habersiz Arzu’ya hesap sorduğunda Arzu köşeye sıkışacaktır. Bora ise Zeynep’in hastaneden istifasını fırsat bilir ve Zeynep’e yakın olmak onun gözünde bir kahraman olmak için harekete geçer. Meltem, Sıla’nın hayatına bir şekilde Mehmet’i sokmaya çalışır, Sıla’yı sarhoş edip Mehmet’in kollarına bıraktığında, Tarık’ın gelişiyle Meltem’in planları tamamen tersine dönecek Tarık, Sıla’nın kendisine beslediği aşk duygularını duymaya çok yaklaşacaktır.

 

Zeynep hastanede Emre’nin yardımı ile asistanlığına devam eder. Zeynep’in dilekçesinin işlemden kaldıran emre ona iyi bir ders vermek ister. Ancak Zeynep bu dersten de alnının akıyla çıkacaktır. Zeynep’i hastanede zorlayıp kendisinin gitmesini isteyen Emre beklediğini alamayacaktır. Emre Zeynep’i ne kadar zorlasa da Zeynep bir o kadar azimle çalışacaktır.

Zeynep’i zorlayan diğer isim ise Arzu’dur. Arzu Zeynep’in Emre’nin yanından ayrılması için yeni planlar içine girecektir. arzu ne kadar ailesini korumak için bir takım işler yapsa da bunlar bir gün kendi kapısını çalacaktır. O zaman yaptığı tüm kötülüklere rağmen yine yanında Zeynep olacaktır.

 

Esin ve Cansu’nun ne yapmak istediğinin farkına varan Vedat onlara artık hiç güvenmemektedir. Karısının kızı Cansu’yu Emre’yle evlendirmek istediğini anlayan Vedat bakalım buna engel olacak mıdır? Vedat iyi bir insandır ve karısının da bir o kadar kötü bir insan olduğunun farkındadır. Asıl kıyamet ise Vedat’ın tüm bu iftiraların kaynağının Esin olduğunu anladığında kopacaktır.

Tarık ve Sıla Meltem’in düzenlediği partide Sıla’ya büyük bir ders vermek isterken kendisi en büyük dersi almıştır. Sıla’yı aşağılamak isterken kendini Tarık’ın gözünde yine basit bir kız olarak göstermiştir. Seher hala da Meltem’in amacının farkındadır. O safını çoktan seçmiştir ve Sıla’nın yanındadır. Sıla’nın ne kadar masum ve temiz bir kız olduğunun farkındadır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*