Beni Bırakma 41 Bölüm Özeti 5 Mart Zeynep Doktorluk Yapabilecek mi?

Beni Bırakma 41. Bölüm Özeti

Cengiz müstakbel gelini olarak Zeynep’i herkese takdim etmiş Emre ve Zeynep’in arasındaki iplerin daha da fazla gerilmesine sebep olmuştur. Zeynep’i daha fazla Emre’nin yanında görmek istemeyen Arzu bir takım hamlelerle Zeynep’in üstüne gidecek, Zeynep bu baskılardan kurtulmak adına kimsenin beklemediği bir hamle yapacaktır. Arzu yeniden Zeynep’e iftira atacak mıdır?

Öte yandan Bora’nın hastaneye yeni ortak olarak tanıtılmasıyla dengeler başlı başına değişecektir. Bora hastanede Zeynep’e yakın olmanın planı içindedir. Bora Zeynep’i ürkütmeden ona iyilikle yaklaşmak isteyecek Emre ise bunu farkederek Bora’ya Zeynep’ten uzak durması yönünde bir şeyler söyleyecektir.

Tarık ve Sıla’yı bir arada evde gören Meltem öfkeden deliye döner. Meltem, Sıla’yı tamamen Tarık’tan uzak tutmak için kötü ve büyük planını devreye sokar. Meltem’in, Sıla ile arasını düzeltmek için vereceği partide Sıla’yı büyük bir sürpriz beklemektedir.

Beni Bırakma 41. Bölüm Tüyoları

Beni Bırakma da yeni haftaya girerken Zeynep’in başı başka bir bela ile derde girecek. Annesinin kendisine olan güvensizliği nedeni ile evden ayrılan Zeynep uzun bir arayışın sonunda Emre tarafından bulunmuştu. Bora tarafından alınarak kendi evine götürülen Zeynep Emre tarafından yine yanlış anlaşıldı. Emre ve Zeynep’in yolları hastanede kesişmeye devam edecek. Emre ve Zeynep’in birbirlerine olan aşkı gözlerinden okunuyor adeta. Bu arada Zeynep’in oyunculuğu ve mimikleri bana harika geliyor. Tarık ve Emre’nin kiler ise biraz yapmacık geliyor. Peki siz ne düşünüyorsunuz?

 

Zeynep Emre tarafından bulunup evinin yolunu tuttu. Annesi Hülya olanlardan dolayı kendini sorumlu tutmuştur. Bir daha kızından başka kimseye inanmayacağını söyleyen Hülya kendisi Zeynep’e affettirmiştir. Zeynep biran önce asistanlığını bitirip doktor olmak istemektedir. Ancak Esin ve Cansu yüzünden bir daha doktorluk yapamama tehlikesi altındadır. Esin kocası Vedat’a gizlice Emre’nin Zeynep hakkında yazmış olduğu dilekçeyi imzalatmıştır. Durumu öğrenen Zeynep sinir krizi geçirmiş ve Emre’nin odasını dağıtmıştır. Emre durumla ilgisini söylesede Zeynep ona inanmamıştır.

Beni Bırakma 41. bölümde Emre Zeynep’in hastanede tekrar işe başlamasını sağlayacak. Emre aklınca onu zorlayarak istifa etmesini sağlayacaktır ancak Zeynep tuttuğunu koparan bir kızdır. Zeynep Emre’nin bütün zorlamalarına rağmen doktorluktan asla vazgeçmeyecektir.Emre Zeynep’in bu azmini açten içe takdir etse de ona sert bir doktor olarak davranmaya devam edecektir. Bu arada Bora da Zeynep’i hastanede yalnız bırakmayacaktır. Bora ve Emre arasında Zeynep yüzünden yeni bir tartışma çıkabilir. Zeynep te Emre’ye olan öfkesinden istemese de Bora ya yakın duracaktır.

Sıla geçirdiği zor günlerin ardından yeniden Tarık’ın yanındadır. Tarık bütün işlerini aksatarak Sıla’nın yanında olmaya devam eder. Tarık ve Sıla birlikte ayrı bir dağ evine gitmişlerdi. Meltem ise bu durumu kendi lehine çevirmenin peşindedir. Meltem Seher ve Cengiz’in bir arada oldukları sırada giderek Tarık’a ulaşamadığını söylemiş ve kendinin acındırmıştı. Seher ile birlikte Tarık’ın bulunduğu eve giden Meltem  onları şöminenin başında gayet samimi bir biçimde görmüştür. Meltem adeta çıldırmıştı. Gelelim 41. bölümde Meltem ve Tarık cephesinde neler olacağına?

Tarık Meltem’e bir kez daha çok sinirlenmiştir. Meltem’in Sıla’ya oynadığı oyunu anlayan Tarık Meltem’e artık hiç güvenmemektedir. Meltem herzaman ki gibi geri vites yaparak Tarık’a olan sevgisini dile getirir ve konuşmak ister. Tarık ise onu dinlemez ve bir müddet ayrı kalmak istediğini söyler. Tarık ve Meltem tartışırken Sıla evden kaçmıştır yeniden . Kendini Tarık’a karşı mahçup hissetmektedir Sıla. Ama Seher hala durumu Tarık’a bildirecek ve Tarık Sıla’nın başına yeni bir iş gelmeden onu bulacak. Bence Tarık burada biraz haksız. Tamam Meltem’in Sıla’ya yapmış oldukları çok kötü şeyler. Ancak dağ evindeki Sıla ile sarılıp oturması hiçbir kadının affedeceği bir durum değil. Meltem bilmiyor evli olduklarını fakat Tarık ta mı bilmiyor? Tarık sen değil miydin Sıla’ya biz seninle sadece formaliteden evliyiz diye? E o zaman etrafındaki kızları birbirine düşman etmeyeceksin. Ya Meltem’den kesin olarak ayrılacaksın ya da Sıla ile irtibatın normal düzeyde olacak. Böylece sende Meltem de Sıla da yerini bilmiş olacak.

3 yorum

    • Misafir hiç bir yorumu silmiyoruz. Bütün yorumlarınız aynen yayımlıyoruz. Sadece bazen onaylama işlemi gecikebiliyor. Eğer gecikmeleri kastediyorsanız bundan sonra daha hızlı olmaya çalışırız. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*