Beni Bırakma 40 Bölüm Özeti 2 Mart.

Beni Bırakma 40. Bölümde Neler Olacak? 2 Mart Beni Bırakma dizisinde Zeynep’in başı Baro ile büyük dertte. Bora onu evine getirdi odasına yatırdı. Bora’nın üvey annesi herşeyin farkında ancak elinden birşey gelmiyor. Hülya tüm gururunu ayaklar altına alarak Emre ve Arzu dan yardım istedi. Bakalım Zeynep bulunduktan sonra neler olacak?

Hülya’nın Arzu ve Emre’ye yalvarması sonucundan emre onlara Zeynep’in bulunması için yardım edeceğini söylemiştir. Esin ve Cansu hemen devreye girmiş ve Zeynep’in bora ile birlikte olduğunu söylemişti. emre Bora’nın arabasının plakasından evini öğrendi ve onların yanına gitti. emre Zeynep’in burada zorla tutulduğunu düşünmüştü Aslı ile konuştuktan sonra. Ancak Emre Bora’nın evine gittiğinde gayet arkadaş gibi Zeynep ve Bora’yı görmüştür. Bakalım Emre Zeynep’i oradan alacak mı?

Emre gördükleri karşısında bir kez daha Zeynep’in kötü kadın olduğunu düşünür. Emre’yi artık Zeynep’in iyi bir kız olduğuna inandırmak mümkün görükmemektedir. Zeynep’in çilesi ne zaman bitecektir artık? Zeynep’in Emre ile birlikte olması artık kimsenin umurunda değil. Yalnızca üzerine atılan kötü iftiralardan arındırılsın yeter modunda izleyici.

Tarık Sıla’yı hastanede muayene olmadan önce kurtarmıştır. Sıla yaptığı karşısında çok üzgündür. Tarık Sıla’nın böyle birşey yapmasına imkan vermez ancak nasıl olurda böyle bir yerde kalmaya cesaret etmiştir. Tarık Sıla’dan buraya nasıl geldiğinin bilgilerini alırken adım adım bunu Meltem’in yaptığını anlayacaktır. Meltem ise her zamanki gibi inkar edecektir. Tarıl Sılay ı alarak dağ evine götürmüştür. Onları gören Meltem ise akılalmaz bir oyuna başvurur. Tarık’a ulaşamadığını söyleyen Meltem’in planı nedir?

Esin ve Cansu Emre’ye Zeynep’in Bora ile olduğunu gayet samimi olduklarını söylemesi üzerine Emre bir kez daha Zeynep konusunda hayal kırıklığına uğrar. Annesi Arzu Emre’nin Zeynep’i aramasından hiç memnun değildir. Seher hala ise Arzu’ya karşıdır. Arzu nasıl olurda böyle vicdansız bir hale gelmiştir. Ancak Arzu bildiğinden geri adım atmaz. Emre’yi onu aramaktan vazgeçirmeye  çalışır.

1 yorum

  1. Ben Zeyneple Emre nn birlesmesi taraftariyim o ses kaydı ortaya çıksa da emre ve ailesi artik kimle kimler le muhatap oldukları ni.gorsun o iki şeytan yap tıklarini odesin neolur artık. meltem ve tariga gelince tarik artık Meltem n şeytani yüzünü gorsun ayrılsin sila ya yazık günah ya tariga aşık tarıginda slLa ya hissetikleri aynı yazık olcak bu iki cift e

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*