Beni Bırakma 39 Bölüm Özeti 1 Mart Zeynep’i Kim Bulacak?

Beni Bırakma nın 39. bölümü 1 Mart günü ekranlardaki yerine alacak. Meltem çizmenin sınırını iyice aştı. Sila yı ekarte etmek isterken farkında olmadan kendi sonunu hazırlamaktadır. Sıla’nın saflığını kullanarak onu kötü işlerin yapıldığı bir yere gönderdi. Ama bu acımasızlığı karşılıksız kalmayacaktır. Tarık ona haddini bildirecektir.

Emre Zeynep’i aramaya devam ederken eve gelen Esin ve Cansu Arzu’yu ve Emre’yi kandırma planı yaparlar. Bu sırada odaya gelen Emre Cansu’dan Zeynep’in Bora ile birlikte olduğunu öğrenir. Cansu dan Bora’nın arabasının plakasını alan Emre onu aramaya başlar. Emre bir arkadaşından Bora’nın evinin adresini bulur ve bu adresi Aslı’ya bildirir. Tabi Zeynep’in başka bir adamın evinde olduğunu öğrenen Emre bu fırsatı da kaçırmaz ve Zeynep’e yine kötü kadın muamelesi yapar. Aslı ise artık susmaz ve Zeynep’in kesin olarak kaçırıldığından şüphelenir. Aslı bu durumu Emre’ye de söyler ve oda şüphelenir.

Bora ise Zeynep’e henüz kötü yüzünü göstermez. Onu iyilikle biraz daha yanında tutmanın peşindedir. İçerde ise Üvey annesi sesini Zeynep’e duyurmaya çalışmaktadır. Zeynep tam evden çıkmaya karar vermiş ama Bora onu yakalamıştır. Bora ona portakal suyu verme bahanesi ile biraz daha tutmuştur.

Tarık karakoldan Sıla’nın hastaneye gittiğini öğrenen Tarık hemen onun peşine düşer. Bu sırada şirkette ise Tarık beklenmektedir. Tarık Sıla’yı kurtarmak için büyük bir sözleşmeden vazgeçmiştir.Tarık sonunda Sıla muayene olmadan yetişmiştir. Sıla bir daha kafasına göre hareket etmemesi gerektiğini öğrenmiştir umarım. Sıla ve Tarık bu ayrılıktan daha güçlenerek çıkmışlardır. Meltem’in planı yine işe yaramamıştır.

Sıla tüm bunlardan kurtuldu derken yaşadıklarına yenik düşen Sıla baygınlık geçirmiştir. Sıla kendinin Tarık’ın kollarına bırakırken Meltem ise olan biten herşeyi uzaktan izlemektedir. Meltem kötü planlarından bir türlü vazgeçmez. Yeni bir plan yapacağının sinyallerini verir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*