Sen Anlat Karadeniz 7 Bölüm Özeti 7 Mart Fragmanı Nefes Ve Vedat Evlenecek mi?

Sen Anlat Karadeniz 7. Bölüm Özeti

Tahir ve Nefes, kalpleri Yiğit’te birleşmiş şekilde, tek vücut onun izini sürerler ve bulurlar. Karadeniz de Yiğit için birleşir. Asiye bir yandan Mustafa’ya hayatı zehir eder, bir yandan da herkese Vedat’ın zulmünü anlatır. Gerçekleri öğrenen herkes Vedat’a cephe almaya başlar. Vedat sıkıştığı bu durumun üstesinden gelmek için Dağdevirenleri kendi safına çeker. Babasıyla sevdiği arasında kalan Mercan ise, Tahir’i çok zor bir duruma düşürür ve ondan asla yapamayacağı bir şey ister. Yiğit’in kayboluşu, Nefes’in geçmişte yaşadığı zulmün anılarını ateşler ve Nefes kabuslarla boğuşmaya başlar.

Tahir onu Vedat’tan korur ama kabuslar karşısında çok çaresiz kalır. Bir yandan Nefes’e yardım edememenin çaresizliği, bir yandan artık kendinden bile saklayamadığı sevdası, bir yanda Mercan’a verdiği sözün ağırlığı, bir yanda ailesi. Deli Tahir’i içine düştüğü büyük çıkmazdan Osman Hoca’nın bilgelik dolu rehberliği kurtarır. Ancak, Vedat’ın zindanından kaçan Nefes’i, şimdi de dar kafaların zindanı beklemektedir.

 

Ekranlarda karadeniz fırtınası estiren Sen Anlat Karadeniz geçtiğimiz bölümde yine herkese nefesleri tutturdu. Her bölümde olduğu gibi bu bölümde de yine heyecan doruktaydı. Peki gelecek bölümde neler olacak? Nefes ve Vedat evlenecek mi? Nefes oğlu Yiğit i alabilecek mi? Sizler için araştırdık ama önce bu haftanın özetine şöyle bir göz atalım.

Tahir Nefes i Vedat ın elinden kurtarmıştı. Fakat Vedat bu dururmu bir şekilde intikamını alacaktı işte bunun içi,nde Nefes ve Tahir i yanına çağırdı. Nefes oğlunun hasretiyle yanıp tutuşuyordu. Bunun için Vedat ta sadece bir şartla oğlunu sana veririm. Benimle evlenirsen dedi. Bu durum Nefe3s ve Tahir i derinden sarsmıtı. Bakalım Nefes ve Vedat evlenecek mi?

Diğer yandan Asiye mustafanın kendisine yalan söylediğini anlamıştı ve ondan trajikomik bir şekilde hesap sordu. Mustafa ise Asiyeye yalan söylemişti. Fakat Mustafa herşeyi kardeşi tahir için yapmıştı. Nefes ise oğlu için herşeyi göze almıştı.

Sen Anlat Karadeniz 7.bölümde Neler Olacak?(Vedat ve Nefes Evlenecek mi?)

Nefes ve Tahir Vedat a karşı tek yürek olacaktır. Çünkü Vedat Yiğit i bir şartla Nefes e vereceğini söylemiştir. Oda Nefes in kendisiyle evlenmesidir. Tahir ise Nefes in Vedatla evlenmemesi için elinden geleni yapacaktır. Nefes in yanından bir olsun ayrılmayacaktır. Bu durum ise Dağdevirenlerde hiç hoş karşılanmayacaktır. Uyanıklığı ile bilinen Nazar bu işin peşini bırakmayacaktır.Şeytanın inine girecektir.

Asiye ise artık Mustafaya inanmayacaktır. Onun hareketinden şüphelenecektir. Ve bir şekilde Asiye Mustafanın karıştırdığı işleri anlayacaktır. Ve yine araştırmalarıma göre Ve edindiğim duyumlara göre ileriki bölümlerde Mustafa Eyşan tarafından tuzağa düşürülecektir. Mustafa Asiyeyi aldatmayacaktır. Fakat aldatılmış süsü verilip tuzağa düşürülecektir.

Nefes ise oğlu için herşeyi yapmaya hazırdır. Hiç istemese bile Vedatla evlenmeyi kabul edecektir. Tahir ise Nefes i Vedat a vermemek için tüm gücüyle mücadele edecektir. Yiğit ise annesinin ve Tahir onun onu kurtarmasını bekleyecektir.

Sen Anlat Karadeniz 7.bölüm Fragmanı 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*