Beni Bırakma 38. Bölüm Özeti 28 Şubat. Tarık ve Sıla Boşanmaktan Vazgeçiyor.

Beni Bırakma dizisinin 38. bölüm 28 Şubatta ekranlarda olacak. Zeynep stajını tamamlamak için asistan olarak çalışmaya karar vermişti. Hocası tarafından eski bir öğrencisine önerilen Zeynep bu doktorun Emre olduğunu öğrenenince büyük bir şok yaşamıştı. aynı durum Emre için de geçerliydi. Emre çok kesin bir dille Zeynep’i asla kabul etmeyeceğini söyledi hocasına. Ancak Zeynep hocasının kararına itiraz etmeyeceğini söyledi ve asistanlığı kabul etti.

Hülya Arzu’dan tüm gerçekleri öğrenmiştir. Emre’den ise Zeynep ile ayrıldıklarını. Hülya’yı kahreden görüntüyü ona gösteren Arzu kendisini Zeynep’e ilerleyen bölümlerde nasıl affettirecekti? Hülya kızına bu durumu açıklamasını ister. Zeynep bunun kendisine atılan bir iftira olduğunu söylese de Hülya kızına karşı hiç bu kadar kızgın ve öfkeli olmamıştır. Zeynep başından beri Yeliz’in arkadaşı olduğunu değil de yolda bulduğunu söyleseydi bütün bunlar olmayacaktı. Zeynep annesinin kendisine yaklaşımı karşısında gözyaşlarına boğulur. Hülya geri adım atmaz ve Zeynep’i evlatlıktan reddedecek kadar ileri gider. Zeynep’in en üzüldüğü konu ise öz annesinin bile bu iğrenç iftiraya inanıp onu evden kovmasıdır. İnsan kızını sorgusuz sualsiz iki gündür tanıdığı insanların lafına bakarak nasıl evden atar anlam veremedim.

Emre Zeynep’in asistanlığını istemese de hocasına karşı çıkamayacak ve kabul edecektir. Zeynep’te gönülsüzdür Emre’nin asistanlığını yapmaya. Ancak ikili birlikte ameliyata gireceklerdir. Sürtüşme burada da devam edecektir. Zeynep için Emre’den daha tehlikeli biri varsa o da Bora olacaktır. Zeynep hastanede asistanlığa başlaması ile Bora ile daha sık karşılaşacaktır. Çünkü Bora hastanenin resmen ortağı olmuştur. Emre ise Bora ile çekişmesine devam edecek. Bora Zeynep’in süreli peşinde olacaktır. Zeynep evden ayrıldığında Bora da onu takip etmiştir. Zeynep ağlarken Bora da ağlar. Bora iyice psikopata bağlamıştır. Evinde bir oda tamamen Zeynep’in fotoğrafları ile doludur.

Bora Zeynep’in Emre ile çekişmesinden faydalanarak yanına daha fazla yaklaşmaya çalışacaktır. Zeynep herzaman ki gibi iyi niyeti ile onunla konuşmaya devam edecektir. Zeynep Bora2ya kendini borçlu hissettiği için bu şekilde davranmaktadır. Zeynep’in duygusal anlamda Bora’ya bir şeyler hissettiği kanısında değilim. Ama Zeynep’in bu durumdan da zarar göreceği kesin. Bora psikopatın önde gidenidir zira. Bakalım Bora Zeynep’e nasıl bir zarar verecektir?

Meltem hayatının yanlışını yapmak üzeredir. Tarık Meltem ile konuşmasından sonra Sıla’nın neden boşanma konusunu açtığını anlamıştır. Meltem’i öylece bırakıp doğruca Sıla’nın evine gider. Ancak Sıla evde yoktur. Sıla’nın peşine düşen Tarık her yerde onu arar. Ancak ondan önce Meltem onu bulmuştur. Kirli bir oyun tezgahlayarak Sıla’yı ne olduğu belli olmayan bir yere yönlendirmiştir. Tarık bu bölümde Sıla’nın başına birşey gelmeden onu kurtaracaktır. Sıla da bir daha boşanma lafını ağzına almayacaktır. Sıla tekrar evine dönecektir. Tarık ve Sıla aşkındaki yeni gelişmeler ne olacak?

Tarık’ın Sıla’ya olan aşkı artık gözlerinden de okunmaktadır. Bunu kendine bile itiraf edemeyen Tarık halası Seher’i içini dökmeye devam edecektir. Meltem’in hal ve hareketlerinden bıktığını söyleyen Tarık tam manasıyla kalbi ile aklı arasında kalmıştır. Aslında aklı da kalbi de Sıla demektedir fakat bunca yıl süren birlikteliği de nasıl bitirecektir? Meltem’in yaptıkları artık arşı aşmıştır. Tarık ondan tamamen soğumuştur. Meltem bu yaptığını daha ne kadar saklayabilir ki. Tarık bence bu olanları Meltem’in yaptığını anlayınca ondan nefret edecektir. Bence Tarık ve Sıla aşkı, Zeynep ve Emre aşkından önce filizlenip büyüyecektir.

2 yorum

  1. Birakinda biraz guzel seyler olsun yaa. Hep bi yalan hep bi entrika. Yani meltem nasil oluyorda hic aramadan şak diye silayi buluyor. Silaya da hayret ediyorum ne kadar koy kizi olursan ol hic mi aklin calismiyor o adamlari orada gorup burasi guvenli mi diye soruyor bi de. Onlari oyle gordukten sonra ne kadar cahil biri olursa olsun yok sagolun diyip cikar baska bi otele gider. Zeynepin aslinda bastan beri annesinden saklamasi buyuk bir hataydi eger ornek olunmasi adi altinda bir dizi cekileceksede genclere aileden sirlarin saklanmasi asilaniyor bence cok da dogru olmuyor. Boyle dizilerin genclere ornek teskil ettigini dusunerek yazilmasi taraftariyim. Ayrica bu bolum resmen dakika uzerine cekilmis bir bolumdu amac saat dolsun. Hic keyif alamadim. Lutfen biraz daha bizlerinde hosuna gidecegi seyler gerceklessin.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*