Çukur 19. Bölüm Özeti 5 Mart Fragmanı Selim Öldü mü?

Çukur 19. Bölüm Özeti

Kardeşi Yamaç’ın önüne geçerek kurşunların hedefi olan Selim, yaşam savaşı vermektedir. Koçovalı Ailesi, bu üzücü olayla derinden sarsılırken geçmiş peşlerini bırakmayacaktır. Emrah’ın gelişiyle hayatının en zorlu dönemini yaşayan Sena, İzmir’den büyük bir sürprizle dönecek ve bu da işlerin seyrini tamamen değiştirecektir.

“Selim, yaşam savaşını kazanabilecek mi?” sorusu büyük merak yaratırken Vartolu ile Yamaç’ın yüzleşmesi her iki tarafı da derinden etkileyecek. Öfke ve üzüntüyü bir arada yaşayan Vartolu için asıl büyük yüzleşme ise ona gerçek adıyla, Salih’le hitap eden İdris ile olacaktır. Nefeslerin tutulacağı bölümde pek çok soru cevap bulacak.

Çukur 19. Bölüm Tahminleri

Çukur da işler hızlanmaya başlandı. Dizinin bu sezon bitecek olması nedeni ile olaylar hızlı bir biçimde seyirciye aktarılmaya devam ediliyor. Ay Yapım’ın geçen sezon yaptığı “İçerde” dizisi gibi seyirci bu hızlı anlatımdan oldukça memnun. Olaylar sürekli devam ettiği için seyirci bir taraftan merakta bırakılmazken diğer taraftan da yeni heyecanların sinyalleri veriliyor. Peki Çukur’un 5 Mart’ta yayınlanacak 19. bölümünde neler olacak?

 

İdris Koçovalı Vartolu Saaddettin’in oğlu olduğunu Paşa’dan öğrenmiştir. Duydukları karşısında başından kaynar sula dökülen İdris evlat katili olduğunu düşünmektedir. Ancak Yamaç tarafından gizli bir yerde tutulan Vartolu ölmemiştir. Vartolu ile babası İdris ilk defa baba oğul olarak karşılaşacaklar. İdris ona Salih diye hitap edecek. İdris in onu affedip etmeyeceği ise merak konusu.

Komiser Emrah’ın Çukur’a gelmesiyle Koçovalılar yeni bir düşmana sahip olur. İdris, karşılaştığı büyük tehlikeden kurtulmaya çalışırken, Yamaç ise yeni düşmanını tanıyacaktır. Aynı zamanda Sena’nın ağabeyi olan Komiser Emrah, en çok Sena’yı etkileyecektir. Sena geçmiş korkularıyla yüzleşirken, Selim’in siper olduğu kurşunlar, tüm taşları yerinden oynatacaktır. Bu sırada İdris ise karşılaşacağı sürprizle hayatının en büyük şokunu ve pişmanlığını yaşayacaktır.

Emrah Beyfendi’nin Öz Oğlu mu?

Emrah’ın Beyfendi’nin isteği üzerine İstanbul’a geldiğini öğrendik geçtiğimiz bölümde. Emrah ve Beyfendi buluşmuş ve birbirlerine babam ve oğlum demişlerdi. Ancak Emrah beyfendi’nin öz oğlu değildir. Beyfendi’nin tek öz oğlu Avukat Nazım’dır. Beyfendi Emrah’ı yetiştirip büyütmüş olabilir. Tıpkı İçerde dizisinde olduğu gibi aralarında baba oğul ilişkisi olmuş olabilir. Emrah’ın kimliği ise bu olaylardan sonra açığa çıkacaktır. Vartolu berber Muhittin den bu bölümde hesap soracaktır. Muhittin İdris içeri alınınca İstanbul’u ayağa kaldıranların başında gelmektedir.

Emrah Komiser Çukur’u bitirmeye kararlıdır. Bu güne kadar hiç bir polisin giremediği, girsede birşey yapamadığı Çukur artık girilemez değildir. Emrah bütün adamları toplamış en başta da İdris Koçovalı’yı almıştır. İdris in icerde olduğunda İstanbul ayaga kalkmıştır adeta. İdris içerdeyken tüm İstanbul da olaylar hat safhaya ulaşmasına dayanamayan emniyet artık pes etmiştir. Emrah Amir Beyfendi’nin isteği ile Çukur’u bitirmeye gelmiştir. Ancak daha ilk hamlesinde Çukur’un ne kadar güçlü bir yer olduğunu anlamıştır. İdris Koçovalı gerçekte kimdir? Gerçek hayatta İdris Koçovalı gibi biri var mıdır? Haber için buraya tıklayınız.

Selim geçtiğimiz bölümde Medet tarafından vurulmuştu. Medet Çukur un çocukları tarafından dövülmüş gibi gösterilmişti. Beyfendi de Vartolu’nun öldüğünü düşünmüş bu yüzden de Selim’i de gözden çıkarmıştı. Zira Selim yaşarsa Beyfendi’nin bütün sırları açığa çıkacaktır. Yamaç herşeyin farkındadır ve Beyfendi lakaplı Baykal Bey’in de sonu yakındır. Yamaç’ın Beyfendi’nin kimliğinden emin olduğu an Vartolu açığa çıkacaktır.

Çukur 19. Bölüm Fragmanı 5 Mart

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*