Survivor 2018 All Star Dokunulmazlık Oyunu Nihat Doğan Gider mi?

Survivor 2018 All Star- Gönüllüler tüm hızıyla devam ediyor. İlk olarak Alla Star ve Gönüllüler arasında oynanan ödül oyununun kazananı Romanya’nın karşısına çıkmaya hak kazanacaktı. Bu oyunu All Star kazanınca Romanya ile karşı karşıya gelecek takımda belli oldu. Yarışmanın 24 Şubat günü ekranlara gelen bölümünde Türkiye Romanya’ya karşı yenilmişti. Bu yenilginin bana göre en büyük nedeni ise Nihat Doğan oldu. Neden mi?

Türkiye oyuna çok iyi başladı ve durumu 3-1 e getirmeyi başardı. Ardından oyun karşılıklı sayılar ise 6-3 Türkiye lehine iken Nihat Doğan’ın gereksiz çıkışı Türkiye takımını karıştırdı ve moraller bozuldu. Nihat Doğan kendisinin de oynaması gerektiğini savunarak tüm takım arkadaşlarına isyan etti. “Biz buraya piknik yapmaya gelmedik” diyen Nihat sonrasında ise Nagihan ile tartıştı.

Nihat Doğan’ın İsmi Yazılır mı?

Bu oyunun kaybedilmesinin ardından adalarına dönen Türkiye takımında sinirler bir kez daha gerildi. Merve ile Nihat arasında söz düellesu yaşandı adeta. Nihat’ın Romanya ile oynanan oyunda yeri olmadığını savunan Merve bunları Nihat’a da söyledi. Nihat adada gruplaşmayı ilk başlatan kişi olacaktır bu olaydan sonra. Bana kalırsa All Star takımının kaybettiği ile dokunulmazlık oyununda Nihat ismi en başta çıkacaktır.

Survivor 12. Bölüm Fragmanı 25 Şubat

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*