Siyah Beyaz Aşk 5 mart Özeti 20.bölüm Fragmanı

Kanal D ekranlarında yayınlanan tutkulu bir aşkı konu alan siyah beyaz aşk ta yine heyecan doruktaydı.Aslı abisini kaybetmenin üzüntüsü içindeydi. Onun gözyaşları Ferhat’ı da etkiledi. Aslı’yı teselli eden Ferhat da en az onun kadar üzgündü. Ferhat, Aslı’nın yanında olarak onun acısını hafifletmeye çalışmıştı.

Yeter, Namık Emirhan’ı vurduğunu ve neden vurduğunu itiraf etmişti. Bu itirafın altında yatan büyük gerçek ise Yiğit’i çok sarsmıştı.Namık Emirhan, kendi planladığı oyunu başarıyla oynamıştı. Özgür ve Aslı’yı kaçıranların peşine düşen Cem, bu olayın arkasında Cüneyt’in olduğunu öğrenmişti ve Namık Emirhan ın oyununa yenik düşmüştü.Ferhat ile Yiğit, bu olayın perde arkasını araştırırken, Cüneyt ifşa olmamak için büyük uğraş vermişti.

Siyah Beyaz Aşk 20.bölümde neler olacak?

Aslı ve Ferhat’ı çok zor günler beklemektedir. Abisini kaybeden Aslı yapayalnız kalmıştır. Tek çaresi vardır oda Ferhat ın yanında olmasıdır. Aslı yaşadığı zor günlerin acısını kolay kolay hafifletemeyecektir Ferhat ise Aslının abisine bunu yapanların kim olduğunu öğrenmek için elinden geleni yapacaktır. Ferhat ın aklını karıştıran bazı durumlar vardır. Namık dayısından şüphelenmektedir fakat tam emin değildir.

Cüneyt ise yaptığı kirli oyunların gün yüzüne çıkmaması için elinden geleni yapacaktır. Artık Namık Emirhan ın pis işlerini yapan bir maşa olacaktır. Aslının abisini öldürdüğü gibi başka insanlara zarar vermektende hiç korkmayacaktır. Namık Emirhan ise Aslının hayatlarında olmasından son derce rahatsızdır. Cüneyt ten ilerki bölümlerde daha fazla şey isteyecektir. Aslının hayatlarından çıkıp gitmesi için kimsenin gözünün yaşına bakmayacaktır. Çünkü Aslı gerçekleri Ferhat a söylerse  bu durum Namık ın sonu olur.

Yeter ise Namık ı vurduğunu itiraf etmişti. Bu durum Yiğit in dünyasını alt üst eder Yiğit bundan sonra daha farklı bir yol izleyecektir. Annesine olan kızgınlığı biraz olsun hafifleyecektir. Yeter in artık eskisi gibi korkuları kalmayacaktır. Çünkü Namık ı tamamen kaybettiğini düşünmektedir. Yiğit bildiklerini Ferhat a söylemeyi düşünecektir. Fakat bunu nasıl yapacak bilemeyecektir. Yeter Namık ı vurduğu için hiç pişman olmayacaktır. Çünkü Namık ın tam bir pislik olduğunu düşünmektedir. Peki Ferhat Cem in katilinin cüneyt olduğunu öğrenecek mi? Yeter hapse girecek  i?Ferhat tüm gerçekleri öğrenecek mi? İşte tüm bu soruların cevaplarını ilerki bölümlerde hep birlikte izleyip göreceğiz.

Siyah Beyaz Aşk 20.bölüm Fragmanı

Siyah beyaz aşk 20. bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz sitemizden takip edebilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*