Kadın Dizisi 19. Bölüm Özeti 6 Mart Fragmanı. Sarp Bahar’ı Görmeye Gidecek mi?

Kadın dizisi 19. bölümde neler olacak? Sarp kimi görmek istiyor? Arif Bahar ile evlenecek mi?İşte tüm bu soruların cevabı ve daha fazlası haberimizin devamında sizlerle. Ama önce isterseniz bu hafta neler yaşanmış gelin kısaca bir göz atalım.

Kadın dizisi yayınlandığı her hafta izleyiciye duygusal anlar yaşatmayı başarıyor. Bu hafta yine duygu yüklü sahnelerle karşımızdaydı. Bahar annesinin ve Şirin in yaptıklarına daha fazla dayanamıştı ve tüm zorluklara rağmen evi terk etti. Yine Ariflerin oradaki eve taşınmıştı.Bahar yaşadığı zorluğu hazmetmeye çalışırken Arif ise Bahar ın yüzünü bir nebzede olsa güldürebilmişti. Arif ve Ceyda Bahar ın gelişinden mutluydular.

Hatice ise artık Şirin in yaptıklarından ve yapacaklarından çok korkmuştu. Baharın da evden gitmesi bardağı taşıran son damla olmuştu. Artık Şirin in yaptıklarına dayanamayan Hatice Şirin e haddini bildirmeye başlamıştı. Enver ise Bahar ı yalnız bırakmak istemedi ve oda onlarla birlikte evi terk etmişti. İşte tüm bunlar olurken Sarp şimdiki adıyla Alp başka bir dünyanın içindeydi. Pırıl ise Bahar ı da çocuklarını biliyordu.

Kadın 19.bölüm de neler olacak?

Kadın dizisinde gün geçtikçe heyecan artıyor? Bahar arif ile evlenecek mi yoksa? Sarp nerede yaşıyor ? Jülide herşeyi biliyor mu? Hatice Şirin i tekrar affedecek mi? İşte tüm bu sorular hakkında biraz öngörülerimiz var. Sizler için araştırdık bakalım gelecek bölümde kahramanlarımız neler yaşayacak?

Bahar yaşadığı zor günleri Arif sayesinde bir nebzede olsa hafifletmeyi başaracak. Fakat zorluklar bir türlü peşini bırakmayacak. Arif gün geçtikçe Bahar a daha da yakınlaşacaktır.Bahar ise halen daha Sarp ı sevmekte ve onun yaşadığı ihtimalini hiç aklından çıkarmayacaktır. Aslında Sarp yaşamaktadır ve çok başka bir hayatın içindedir. sarp ın yanında yaşadığı kadın yani Pırıl herşeyi bilmektedir ve Sarptan saklamaktadır. Aslında Sarp çok büyük bir oyunun içindedir. Sarp içinde bulunduğu yalan hayattan bir şeylerden şüphelenecektir ve gün geçtikçe bunu sorgulamaya devam edecektir. Peki Pırıl ın bahsettiği o çocuklar kimindir? Pırıl ın kurduğu bu oyunun içinde çocuklar ve daha başka insanlarda vardır.

Hatice ise Şirin in hainliklerinden iyice bunalacaktır. Ama Hatice bu yine ne yapıp edip yine şirin i affedecektir. Şirin ise bu sefer daha büyük oyunların içindedir. Kirli oyunlarına hız kesmeden yine devam edecektir .Hatta bu sefer gerçekten intihara kalkışacaktır. Bahar ın hastalığı ise gün geçtikçe ağırlaşacak ve Bahar ı zorlu günlere doğru sürükleyecektir.

Kadın 19.bölüm Fragmanı 

kadın dizisi 19.bölüm fragmanları yayınlanır yayınlanmaz sitemizden izleyebilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*