Beni Bırakma 37. Bölüm Özeti 27 Şubat. Zeynep Emre’nin Asistanı Olur

Atv ekranlarında yayınlanan günlük dizi Beni Bırakma tüm hızıyla devam ediyor. Namuslu bir kızın iffetine gölge düşüren Esin ve Cansu ne yaparlarsa yapsınlar Emre’yi elde edemeyecekler.

Emre bütün gerçekleri öğrenmesine rağmen Zeynep’e olan öfkesini bir türlü dizginleyemez. Zeynep’in üzerine dozunu artırarak gitmeye devam eder. Emre Zeynep ile konuşmaya gitmiş ve onları gören Hülya Zeynep ve Emre’nin ayrıldığını öğrenmiştir. Hatta bununla da kalmayarak Arzu’nun eve gelmesi üzerine Zeynep’e atılan iftirayı da öğrenmiştir. Hülya neye uğradığını şaşırmıştır. Zeynep’e elbette bunun hesabını soracaktır. Bu insanlar namusu için yaşayan insanlardır. Bence Hülya’nın tüm gerçekleri öğrenerek kızına bunu yapan Esin ve Cansu’nun  peşine düşmesi gerekir. Emre’nin ise asıl dikkat etmesi gereken kişi Bora olmalıdır. Bora bir taraftan Zeynep’e olan ilgisinin daha fazla hissettirirken diğer taraftan da Sayar’ların ortağı oldu bile. Emre’nin ise Zeynep’in sürekli olarak Bora’nın yakınında olması az da olsa aklını karıştırmaya devam etmektedir. Bakalım Bora’nın amacı ne zaman ve nasıl ortaya çıkacaktır?
Zeynep bir hocasının tavsiyesi üzerine Emre’nin yanında asistan olmuştur. Zeynep hocasına karşı gelmeyerek Emre’nin yanında asistan olmayı kabul eder. Emre ve Zeynep birlikte ameliyata girecekler. Emre burada Zeynep’in ne kadar iyi bir doktor olacağının da farkındadır. Ben Emre’nin yine Zeynep’e kötü davranacağını kanısındayım. 
Tarık ve Sıla aşkında yeni gelişmelere açık olun. Sıla boşanmaya karar verse de bu bir müddet daha gerçekleşmeyecektir. Tarık Meltemle konuşması sonrasında Sıla’nın neden böyle bir karar verdiğini anlar. Hemen Sıla’nın yanına giden Tarık evde bir mektup ve evlenme yüzüklerini bulur. Birbirilerini sevdikleri gözlerinden okunmaktadır.  Meltem ise Tarık’tan giderek uzaklaşır. Meltem kendi hırsının kurbanı olmaya devam edecek. Tarık’ı kendisi ile evlenmeye mecbur bırakmanın peşindedir. Tarık akıllı bir adamdır ve bu oyuna düşeceğini sanmıyorum. Tarık’ın Sıla’ya aşkını bilen kişi ise Seher haladır. Ama bu durum Tarık ve halası arasında bir sırdır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*