Hıçkırık 41. Bölüm 26 Şubat Özeti. Kenan ve Nalan Eve Dönecekler mi?

KAnal D ekranlarında yayınlanan Hıçkırık dizisinde imkansız olarak gösterilen Nalan ve Kenan aşkında yeni gelişmler var. Kenan ve Nalan artık tüm zorluklara rağmen birlikte olma kararı almışlardır. Azmi Bey ise ikisinide hayatından çıkarmıştı bu kararın ardından. Bakalım izleyicinin sabırsızlıkla beklediği Kenan ve Nalan aşkı devam edecek mi?

Hıçkırık 40. Bölümde Neler Olmuştu?

Dizinin 23 şubatta yayınlanan 40. bölümünde Azmi Bey daha önce yarıda kestiği söz merasiminin yapılmasını tekrar gündeme getirince Nalan artık dayanamadı ve Kenan’ı sevdiğini söyledi.   Bu duyan herkes şok olmuştu. Başta da İlhami ve Azmi Bey. Çünkü Nalan İlhami’nin kendisini kandırdığından habersiz onunla nişan yapmak üzereydi. Ama artık Nalan daha fazla bu yalanı sürdüremedi ve Kenan’a olan aşkını itiraf etti.Kenan her ne kadar Karaoğulları konağında da büyümüş olsa bir türlü kendini buraya ait hissedemiyordu. Şirketin başında da olsa hayatında hep eksik bir şeyler vardı.  Fakir olarak başladığı hayata, varlıklı haldeyken bile adapte olamıyordur; çünkü, sevdiği kadın Nalan yanında olmayınca hala fakir hissediyordur. Nalan’ın bile ondan utandığını düşünecek kadar savrulmuştur. Bu yüzden Nalan’a ayrı dünyaların insanları olduklarını hatırlatmıştı.Hayat artık Perihan’ın ne kadar kötü bir kadın olduğunu Vesime’den aldığı bilgiler sayesinde öğrenmiştir. Perihan onları ayırması için Burhan’a para vermiş ancak amacına ulaşamamıştı. Engin ise annesine artık dayanamaz hale gelmiştir. Kenan’ın kardeşi Melek ise kocasının yalanlarına inanarak Ankara’ya dönme kararı vermişti. Hatice devreye girerek bunu engellemişti. Bakalım Melek Ankara’ya dönecek mi?

 

Hıçkırık 41. Bölüm Özeti 26 Şubat

Kenan ve Nalan artık kendi yollarına gitme kararı verirler. Nalan’ın itirafı üzeri büyük bir şok yaşayan herkes ikinci bir şoku Kenan ve Nalan’ın evden ayrılma kararı ile yaşarlar. Kenan ve Nalan artık konakta değil kendi mutlu yuvalarında yaşama kararı alırlar.Nalan’ın bu itirafından sonra Kenan’ın kendine olan güveni yerine gelir ve artık kendisini daha güçlü hisseder. Nalan yanında olduktan sonra yapamayacağı şey yoktur. Nalan ile beraber yaşamak için annesine ait eve yerleşirler. Aşıklar bu durumdan dolayı çok mutludurlar. Nalan zengin yaşamdan yoksul yaşama geçmekten hiç gocunmuyordur. Kenan ile yaşayacakları evi güzelleştirmek için kollarını sıvar.Azmi Bey ise kızının evden gitmesiyle yeme içmeden kesilmiştir adeta. Azmi, kendisini hiçe sayan kızı Nalan’ın konaktan ayrılmasını içine sindiremiyordur. Kızını özlemeye başlamıştır. Vesime ne yaparsa yapsın Azmi’nin mutsuzluğunu engelleyemiyordur.

Perihan en başından beri istediği Engin’in şirketin başına geçmesi meselesi için bir kez daha harekete geçmiştir. Kenan’ın evden ayrılması ile boşalan patronluk koltuğuna oğlunun oturmasını ister. Bu durum önceden olsaydı Engin de Kenan’ı kötüleyerek oraya oturmak isteyebilirdi. Ancak Hayat aşkı ona adeta yeni bir Hayat’ın kapılarını açmıştır. Bence dizinin flaş ve güzel aşkı Engin ve Hayat arasında olmuştur. Sizinde bu konudaki yorumlarınızı bekliyorum. 41. Bölüm fragmanı aşağıdadır.

Hıçkırık 41. Bölüm Fragmanı

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*