Beni Bırakma 36. Bölüm 26 Şubat Özeti. Tarık ve Sıla Boşanacaklar mı?

Beni Bırakma 7. haftaya girerken olaylar karmakarışık bir hal alıyor. Dizinin 36. bölümü 26 Şubat pazartesi ekranlarda olacak. Meltem Tarık’ı kendinden uzaklaştırmaya devam etmektedir. Sıla’nın Tarık’ın yanında olmasını hazmedemeyen Meltem tarihi bir hata yapmak üzeredir. Meltem Tarık’a ulaşamamış ve sinir küpüne dönmüştür. Tarık ve Sıla bir kez daha Sıla yüzünden karşı karşıya gelmiştir. Tarık Meltem’in Sıla ile konuşması sonrasında boşanma kararı aldığını anlamıştır. Bakalım Tarık ve Sıla boşanacak mıdır?

Emre Zeynep’e çok kötü davranmaya devam ediyor. Zeynep’e aşağılık bir kız gibi davranan Emre kızgınlığından kendine yakışmayan hareketler sergilemeye devam ediyor. Zeynep’ten özür dilemek maksatı ile Aslı’yı da kandıran ve Zeynep’in yanına gelmesi için ondan yardım isteyen Emre Zeynep’i bir kez daha hayal kırıklığına uğratmıştı. Zeynep üzüntüsünü içine atarak yaşamaya devam ediyor. Emre Cansu dan Zeynep’in dağ evine geldiğini öğrenmesine rağmen adeta gözleri köreldi. Bir türlü gerçekleri idrak edemiyor. Zeynep’e saldırgan tavırlar sergilemeye devam ediyor. Aslı’nın herşeyi anlatması da tesir etmemiştir Emre’ye.Zeynep stajları bittikten sonra doktor olacaktır. Bu süre zarfında asistan olarak çalışmak ister. Bir hocası onu çalışmak için eski öğrencilerinden birinin yanına asistan olarak almak ister. Bilin bakalım bu doktor kimdir? Tabi ki Emre! Zeynep asistan olarak yanına gideceği doktorun Emre olduğunu öğrenince büyük bir şok yaşar. Emre ilk etapta buna şiddetle karşı çıkar. Ancak hocasının isteğini kırmayacak ve Zeynep onun asistanı olacaktır. Hatta gelecek bölümde birlikte ameliyata dahi gireceklerdir.

Bora ise psikopatın önde gidenidir. Bora Zeynep’i takıntı haline getirir. Zeynep telefonunu açmayınca sinirlenen Bora etrafı dağıtır. Bora’nın evindeki hasta kadın annesidir. Annesi Bora ile ilgili tüm gerçekleri bilen tek kişidir. Ona bakmaya gelen hemşireden yardım istese de Bora bunu far eder ve hemen “kurtarın” yazdığı kağıdı alır. Bora’nın bu yüzünü kimse bilmez. Zeynep’in de dikkat etmesi gerekir Bora’ya. 

Beni Bırakma Bora Kimdir? Beni Bırakma Bora’nın Gerçek Adı Nedir?

Arzu yine Esin ve Cansu’nun dolduruşuna gelerek Hülya ile görüşmeye gider. Arzu artık sınırları aşmıştır. Arzu Zeynep’in kötü işler yapan bir kız olduğunu söyler. Hülya’ya Zeynep ile ilgili o meşhur internet sitesini gösterir. Hülya’nın başından kaynar sular dökülmüştür adeta. Hülya Zeynep’in böyle bir işe bulaştığına anlam veremez.

Tarık ve Sıla eğlenceli vakitler geçirirler. Birlikte pikniğe giderler. Burada birbirlerine olan yakınlaşmaları daha da artar. Tarık Sıla’ya olan aşkını halasına anlatmıştır. Ancak bu durumun ondan başka kimsenin bilmesini istememektedir. Tarık ve Sıla harika bir gün geçirirken Tarık’ı bir kafede yemeğe bekleyen Meltem adeta çıldırır. Tamam artık diyebiliriz ki Dizi artık birazda Tarık ve Sıla aşkı üzerinden gitmeli. Bana kalırsa Zeynep ve Emre’den daha fazla birbirlerine yakışıyorlar. Tarık ve Sıla aşkını destekleyenler burada mı? Yorumlara bekliyoruz.

5 yorum

  1. Ancak Sıla okula henüz yeni başlamıştır ve 4 sene okuyacaktır. Bu süre boyunca böyle kalacakları mantık dışı bir hareket olacaktır.
    Demekle ne demek istediniz acaba?

    • Misafir bir taraftan Tarık ile Sıla’nın boşanmayacağını düşünüyorum diğer taraftan da boşanmazlarsa daha sıla nın okulunun bitmesine 4 yıl olduğu için nasıl olacak diyorum bu durum. Sanırım aklımdakini yanlış aktardım size.

  2. Ama boşanma olursa da tekrar birleşme çok zor olur bence ve bişeyler yaşanmadan boşanma olmaması gerek.. Ayrıca adımı neden yazdınız anlamadım misafir demeniz yeterliydi ??

    • Adınızı gercekten farkı da olmadan yazmışım ama düzelttim k.bakmayın. Boşanma olsada tekrar birlesmeleri neden zor olsun ki. Meltem in Tariki sevmedigini sadece mantigina uygun oldugu icin onunla evlenmek istedigini biliyoruz. Tarik ta bu durumu er yada gec anlar. O zamanda sila ile gercekten evlenebilir. Ama ben demiyorum ki tarik ve sila bosanacak. Sadece olasiliklardan bahsediyorum.☺☺☺

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*