Survivor 22 Şubatta Hangi Takım Kazandı? Survivor 22 Şubat Skoru?

Tv 8 ekranlarında yayınlanan Survivor yarışmasında 22 Şubat akşamı yayınlanan 9. bölümde kazanan takım Gönüllüler oldu. Uzunca bir süredir farklı skorlarla yenilen Gönüllüler takımı şeytanın bacağını kırdı. 10-2 gibi farklı bir skor ile kazanan takımda moraller yerine geldi. Ancak Nihat bu galibiyete biraz gölge düşürdü.

Survivor All Star takımı bu güne kadar bütün oyunları kazanmayı başarmıştı. Zaten başaramasa abes olurdu. Zira her biri en az ikinci kere Survivor’a katılıyor. Acun Ilıcalı’nın bu sezon en çok eleştiri aldığı konulardan biride takımların güç seviyelerinin aynı olmamasıydı. Takımlar denk olmayınca oyunlarda keyifli geçmiyor haliyle. Çünkü sonucunun kesin olduğu oyunları izlemiyor seyirci. Ama bu sefer durum tersine döndü ve Gönüllüler kazandı.Survivor 2018 ile ilgili tüm paylaşımlar için tıklayınız

Gönüllüler takımı artık ödül oyunlarının önemi anlaması ve daha asılması lazım oyunlara. Bence öyle de olacaktır. Tok karnına yatmanın hazzını alan Gönüllüler takımı daha agresif olacaktır bundan sonra.

Adalarda durum şimdilik stabil duruyor. Ancak Gönüllüler takımında Cumali sıkıntısı devam ediyor. Cumali arkadaşları ile iletişim sıkıntısı çekiyor ve hiç kimseyi dinlemiyor. Bu demek değilki Cumali herzaman haksız. Cumali’nin haklı olduğu konular olmasına rağmen insanlara bunu aktaramaması sorun oluyor. Herzaman ben haklıyım tavrı diğer takım arkadaşlarını bunaltmış durumda.

 

Gönüllüler takımının kazanmasının ardından Nihat ile Anıl arasında ufak çaplı bir tartışma yaşandı. Gönüllülerin sevincini abartılı bulan Nihat Anıl’a çattı. Heveslerini kursağında bıraktı takımın. Bırakta adamlar onca aradan sonra kazandıkları oyunun tadını çıkarsınlar.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*