Beni Bırakma 23 Şubat Cuma Özeti 35. Bölüm. Emre Kaydı Dinledi mi?

Beni Bırakma bu hafta insanlara adeta saç baş yoldurdu. Zeynep’in tüm gerçeklerin içinde olduğu ses kaydını bir türlü Emre’ye verememesi bu kadar da olmaz dedirtti. Tamam günlük dizi biliyoruz ancak bu kadar uzatılması seyircinin sıkılmasına neden oluyor. Beni Bırakma’nın 35. bölümü henüz yayınlanmadı ancak sizlere biraz tüyo verebiliriz.

Cansu’nun ses kaydını bilerek yere düşürmesi sonucunda cihazın düğmesi bozulmuştu. Emre ise bir hastasına ait olduğunu düşündüğü cihazı çöpe atmıştı. Esin ve Cansu bunu öğrenip çöpe baktıklarında cihazı bulamadılar çünkü onu hastane çalışanlarından biri aldı ve emanete bıraktı. Bu meselenin bu kadar uzatılması kayıt cihazını er ya da geç Emre’nin dinlemesi için yapılan küçük oyunlar. Emre kayıt cihazını dinleyince Zeynep’in peşinden koşacak ancak bu sefer Zeynep Emre’nin kendine yaptıklarını affedemeyecek. Emre kaydı nasıl dinleyecektir?

Aslı’nın olaya artık dahil olma zamanı gelecek. Emre Aslı’nın yanına giderek Zeynep ile görüşme ayarlamasını söyleyecek. Emre tamamen ihtiraslarının kurbanı olmuştur. Emre Zeynep’i sadece aşağılama için yanına çağırmıştır. Emre Zeynep’e masada olmadık hakaretler etmiştir ve Zeynep’i geldiğine geleceğine pişman etmiştir. Zeynep olanları Aslı’ya anlatmıştır ve Aslı da soluğu Emre nin yanında almıştır. Zeynep’in bildiklerini ona söyler. Emre’nin böyle davranmasına oda anlam verememiştir. Aslı Zeynep’in Cansu ile ilgili bildiklerini anlatınca Emre Zeynep’le ilgili olarak yanıldığını anlar. Emre ve Zeynep barışacaklar mı? Size ufak bir tüyo vereyim.

Zeynep karakterini canlandıran Sıla Özlem Önemli kendi sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda Emre ile barışacağının sinyallerini verdi. Ancak bu bölüm ne zaman yayınlanır bilemiyoruz. Ama bölümlerin en az 1 hafta önceden gittiğini düşünürsek haftaya barışacaklar gibi duruyor. Barışsalar da bu sefer Bora meselesi başlayacaktır. Bora ile Zeynep arasında birşey olacak  mı?

Bora’nın diziye dahil olması basit bir olay gibi dursa da Bora’nın asıl amacı yavaş yavaş ortaya çıkacaktır. Bora herşeyden önce Sayarların hastanesini ele geçirmeye karar verdi. Cengiz ile karşılıklı sözleşme imzalayarak ona ortak oldu.  Bora ile Zeynep çocukluk dönemlerinden tanışıyorlar ancak Zeynep’in haberi yok bu durumdan. Bora Emre ile Zeynep arasına girerse aşıklarımızın barışması biraz zaman alacaktır. Bora psikopat bir çocuk gibi. Bilerek Zeynep’in çantasını çaldırarak onun gözünde kahraman olmanın peşinde. Zeynep’in de peşini bırakmayacaktır kolay kolay. Bunun nedeninin sadece Zeynep ile çocukluktan tanışmış olmasına bağlamıyorum ben. Bora’nın kokusu da yakında ortaya çıkacaktır.

Diğer taraftan Meltem Sıla’yı ezmeye devam edecektir. Son olarak Meltem’in organize ettiği yemekte Sıla’yı hizmetçi gibi gören Tarık çok sinirlenmişti. Meltem bu durumu yine evirip çevirerek Tarık’a izah etmeye çalıştı ancak Tarık’ın öfkesinden nasibini aldı. Seher hala ise herşeyin farkındadır. Seher hala aık açık Tarık ile evlendirmem seni bile dedi. Meltem hırslı ve gereksiz duygulara kapılan bir kız. Tarık ile nişanlanarak onu biran önce avucunun içine almanın peşinde. Tarık ise Meltem böyle devam ederse onunla asla birlikte bir yola çıkmayacaktır. Sıla Tarık’a artık boşanmak istediğini söyledi. Sıla yavaş yavaş kendine gelmeye başladı. Tarık ise şimdilik böyle birşeye gerek olmadığını söyleyecek. Bakalım Tarık ve Sıla boşanacak mı yoksa gerçekten evlenecekler mi?

Emre kaydı dinleyince Esin ve Cansu’nun tüm yalanları ortaya çıkacak. Başta Arzu olmak üzere bütün herkes onların yüzüne tükürecektir. Hatta kocası Vedat bile. En baştan beri Esin’in nasıl kötü bir kadın olduğunu bilen Seher hala haklı çıkacaktır. Benim tahminime göre Vedat bu olayın ayyuka çıkmasından sonra karısı Esin ile boşanacaktır ve Hülya’nın peşine düşecektir. Ancak bu süreç biraz zaman alacaktır.

Beni Bırakma dizisinin fragmanları yayınlanmamaktadır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*