Sen Anlat Karadeniz 28 Şubat Fragmanı 6. Bölüm Özeti. Nefes Kurtulacak mı?

Yayınlandığı günden beri büyük ses getiren Sen Anlat Karadeniz yine nefesleri kesmeyi başardı. Atv ekranlarında yayınlanan başarılı yapım her hafta reytinglerde üst sıralara yerleşmeyi başarıyor.Geçtiğimiz bölümde yine çok hararetli sahneler yaşanmıştı. Şimdi gelin hep birlikte geçtiğimiz bölümde neler yaşanmış kısaca bir göz atalım.

Tahir den ayrılarak Gürcistan’a giden Nefes i orada kötü bir sürpriz bekliyordu. Vedat yine amacına ulaşmıştı. Bildiği tüm kötü yolları kullanarak Nefes i tekrar yanına almayı başarmıştı. Nefes ise çok büyük bir korku yaşıyordu. Tam Vedat’tan kurtuldum derken Vedat yine karşısına çıkmış ve ona eziyet etmeye başlamıştı. Hatta Nefes i öldürmek istemiş ama duyguları önüne geçmişti.

Tahir ise bütün olan biteni bir telefonun ucundan dinlemişti. Bütün zorlukları aşarak Gürcistan’a Nefes’in yanına kadar gelmişti ve Nefes’e ulaşmayı başardı. Peki Nefes Vedat’tan tam anlamıyla kurtuldu mu?

Sen Anlat Karadeniz’in 28 Şubatta yayınlanacak 6. bölümünde; Tahir ve Nefes Vedat’ın tüm kirli oyunlarına rağmen ondan kaçmayı başarırlar. Vedat ise Nefes’in yaşadığı tüm acılara rağmen son yine de Tahir’in adını anması üzerine çılgına dönecektir. Bakalım Vedat Nefes’i geri almak için neler planlayacak?

En az Nefes kadar Eyşan’a da değer veren Vedat onu Mustafa’nın kaçırması üzerine iyice küplere binmiştir. Eyşan ise geçmişin izlerini bir türlü hafızasından silememektedir. Daha sonraki bölümlkerde Eyşan’ın gizemli geçmişi ile alakalı sahneler yer alacaktır. Eyşan da zamanında defalarca tecavüze uğramış biridir. Eyşan’ın bütün bunlara rağmen Nefes’in yanında yer alamaması merak konusudur. Eyşan Vedat’tan korktuğu için Nefes’e karşı Vedat’ın yanında yer almaktadır. Vedat’ın ise Eyşan için neden bu kadar endişe etmektedir? 28 şubat 6. bölüm fragmanı aşağıdadır.

Sen Anlat Karadeniz 6. Bölüm Fragmanı 28 Şubat

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*