Beni Bırakma Bora Kimdir? Beni Bırakma Bora’nın Gerçek Adı Nedir?

Atv ekranlarında hafta içi yayınlanan günlük dizi Beni Bırakma’ya yeni bir oyuncu dahil oldu. Bora karakteriyle Beni Bırakma ekibine dahil olan oyuncu daha önce karşımıza çıktı mı? Bora karakteri ile ilgili sizlere bilgi vermeden önce diziye dahil olma sürecinden biraz bahsedelim.

Zeynep Esin ve kızı Cansu’nun kendisinin hakkındaki planları öğrenmek amacı ile bir ses kayıt cihazı alarak Esin’in ve Cansu’nun evine bırakmıştı. Esin Zeynep hakkındaki iftiralardan ve yaptıklarından kızına bahsederken kayıt cihazı tüm olan biteni kaydetmişti. Sonrasında bir şekilde Zeynep’in eline geçen bu ses kayıtı bir türlü Emre’nin eline geçememişti. Emre Zeynep hakkında kafasındaki olumsuz düşüncelerden kurtulmak için dağ evine gitmişti. Zeynep’te Emre’nin dağ evinde olduğunu öğrenmiş ve onun yanına gidip ses kaydını ona dinletecekti. Ancak dağ evi çok sapa bir yerde olduğu için ve herhangi bir vasıta da olmadığı için yolun bir kısmını yürümek zorunda kalmıştı. Bu sırada arabası ile oradan geçen Bora Zeynep’i alarak istediği yere kadar bırakmıştı.

Peki diziye bu şekilde dahil olan Bora karakterini canlandıran Fatih Gühan kimdir? Daha önce hangi dizilerde rol almıştır?

Fatih Gühan (Bora) Kimdir?

Beni Bırakma’da Bora karakterine hayat veren oyuncu Fatih Gühan‘dır. Fatih Gühan Uşak’ta dünyaya gelmiştir. Süleyman Demirel Üniversitesi Tiyatro ve Oyunculuk bölümü mezunu olan Fatih Gühan  dizi sektöründe çok yeni bir isimdir. Bugüne kadar  tiyatro da yer alan Fatih Gühan son olarak Beni Affet dizisinde Cihan karakterine bir kaç bölüm hayat vermiştir.

Fatih Gühan Resimleri

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*