Beni Bırakma 22 Şubat 34. Bölüm Özeti. Zeynep İle Bora Arasında Ne Var?

Beni Bırakma da artık sınırlar iyice zorlanıyor. Bir kayıt meselesidir aldı başını gidiyor. Kayıt cihazını Emre bir türlü dinleyemedi. Şimdi de kayıt cihazı Cansu tarafından kasıtlı olarak yere düşürülerek kırıldı. Ancak cihaz yine Emre’nin elinde. Emre cihazı açtı ancak içindekini dinleyemedi. Esin ise şimdilik Zeynep’in peşini bıraktı. Zeynep artık pes etti diyebiliriz. Bakalım Emre cihazı dinleyebilecek mi? Bora kimdir nereden çıkmıştır? Bora’nın Zeynep hakkındaki planı ne?

Zeynep ve Bora’nın geçmişten gelen bir tanışıklığına şahit olduk 21 şubattaki bölümde. Zeynep Bora’yı arayarak hem teşekkür etmek hemde parasını vermek istediğini söyledi. Bora ile parkta buluşurken Emre’de oradaydı. Bora’nın iyi bir çocuk olduğunu düşünmüştüm ancak hiçte sandığımız gibi değilmiş. Zeynep’in çantasını çaldıran Bora onun gözüne girmenin planı içindedir. Burada sizlere bir tahminde bulunmak istiyorum. 

Bora’nın Zeynep için Planı Ne?

Bora saplantılı bir şekilde Zeynep’e aşık olabilir. Emre’ye kızan Zeynep’te boşlukta olduğundan dolayı Bora’ya gayet iyi bir şekilde iyi niyetli olarak yaklaşacak. Emre gördükleri karşısında Zeynep’in randevu kızı olduğuna ciddi ciddi inanmaya başladı. Ancak Bora’nın amacı farklı. Bora ile Zeynep çocukluktan beri tanışırlar. Ancak Zeynep’in bundan haberi yoktur. Bora saplantılı bir şekilde Zeynep’e aşık bence. Bu yüzden ona iyi görünerek elde etmenin peşinde. Bence Bora ile Zeynep ileride bir ilişki yaşayacaklar. Sonra Bora’nın gerçek yüzü ortaya çıkacak ve Emre’de onu kurtaracak. Tabi bu dediklerim kayıt meselesi göz önüne alınırsa çok uzunca bir süre alacaktır. Sizinde yorumlarınızı bekliyorum.

Meltem Sıla’nın üzerine gitmeye devam etmektedir. Meltem’in gözü sürekli Sıla’nın üzerindedir. Attığı her adımı takip eden Meltem eninde sonunda Tarık’a yakalanacak. İşte o zaman kıyamet kopacak. Çünkü Tarık kendisinin arkasında iş çevrilmesinden hayatta hoşlanmaz. Zaten güven meselesinden dolayı önce karşı karşıya gelmişlerdi. Yine böyle bir durum olursa artık bence Tarık Meltem’e yolu gösterebilir. Meltem Tarık’tan beklediğini bulamayınca sinsice bir plan yaptı ve babasını bahane ederek artık nişan işinin olması gerektiğini Cengiz’e söyledi. Cengiz ise bu işi hızlandırmak için Tarık’a baskı yapacak. Tarık bir müddet daha yanaşmayacak nişan işine.

Tarık Sıla’ya resmen abayı yakmıştır. Ancak içinden gelmese de Sıla’ya her fırsatta kendisi ile olan evliliğinin sadece kağıt üzerinde olduğunu söylüyor. Sıla zaten Tarık’a aşık. Ancak Sıla’da Tarık ile birlikte olamayacağını düşündüğü için büyük üzüntü içindedir. Sıla çok temiz ve iyi bir kız. Meltem’in ona yaptıklarını Tarık’a söylemiyor. Meltem Sıla’ya çektirmeye devam ederken Tarık’a ise gayet sevimli biz kız olarak görünmektedir.

Meltem çok kötü kalpli bir kız olduğunu bize bir kez daha gösterdi. Sıla’yı kullanarak evdekilere gösteriş yapmanın peşinde. Sıla’yı yanına alarak Tarık’ların evine giden Meltem yemekleri Sıla’ya yaptırarak kendi yapmış gibi göstermenin peşindeydi. Sıla odaya girdiğinde Tarık’ı görünce eli ayağı boşaldı ve elindekileri yere düşürdü. Meltem iyi bir paparayı haketti artık. Tarık’ın elinden Meltem’i kimse kurtaramayacak bana kalırsa. Sıla da hiç etmiyor bu duruma. Sıla artık sesini biraz yükseltse iyi olur. Ya kardeşim köyden gelmiş olabilirsin ancak her köyden gelen de senin gibi değil. Senaristler sanki 70 lerde yaşıyor. Kız hukuk fakültesini kazanacak kadar zeki bir kız. Yani kendini bu durumlara düşürmeyebilir.

5 yorum

  1. Köylü insanlar bu kadar ezik bu kadar aptal değildir… Bende bi köylüyüm ama kimse benim hakkımı yiyemez beni ezemez oyarım gözlerini vallahi billahi ?… Ne anlıyolar insanları köylü diye ezik göstermekten ne zevk alıyolar ya sinirlerim bozuldu ??zaten şu meltem in sürekli köylü köylü deyip durmasına illet oldum evet köylü ama senin gibi şehirli olmaktansa sıla gibi köylü olmayı tercih ederim meltemin kafası sıladan daha köylü bi kere bunu anlasınlar ??

  2. Meltem şehirli de nolmuş sanki insanlıktan habersiz görgüsüz aptal… Tarığında buna yüz vermesi çok gıcık ediyo zaten tarık affettikçe o da kendini bişey sanıyor… Köylü kızlar böyle eziklerse o zaman şehirli kızlarda afedersiniz ama böyle erkeklerin üzerine mi çıkıyo bunu mu düşünmeliyiz yani (kusura bakmayın bu tabir için ama öyle geliyor bana)

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*