Beni Bırakma 33. Bölüm Özeti 21 Şubatta Neler Olacak? Zeynep Bora ile Sevgili Olacak mı?

Beni Bırakma da tam dedik ki Emre kaydı dinleyecek ama yine dinleyemedi. Zeynep Emre’nin hastanesinde yatarken yanında Bora vardır. Annesi Zeynep’i hastaneden çıkarmak üzere para çekmeye gitmiş ancak kartını evde unutmuştu. Bu sırada Esin’de Zeynep’i evin önünde beklemekteydi. Tam Hülya ve Esin karşılaşacak mı demeden Aslı gelerek Hülya’yı oradan uzaklaştırdı. Ancak Esin’in durmaya niyeti yoktur. Asıl mesele Hülya bu durumları öğrenince başlayacaktır.

Tarık Meltem’in emri vaki yapmasından hoşlanmamış ve doğum günü yemeğini terketmişti. Soluğu ise kendini iyi hissettiği Sıla’nın evinde aldı. Bu duruma en mutlu olan kişi ise Sıla oldu. Sıla ve Tarık’ın birbirlerine olan aşkları adeta gözlerinden okunuyor. Meltem Tarık’ı aradı ve onu Sıla’nın evinden çıkarken gördü. Meltem Tarık’ı Sıla’ya kaptırmamaya niyetlidir. Bunun için gereken herşeyi yapabilecek bir kızdır. Tarık her ne kadar Sıla’yı korumaya çalışsa da Meltem bunları gizli gizli yapacak. Sıla biraz daha Meltem tarafından ezilmeye devam edecektir.

Evet sizlere bahsettiğim gibi şimdi Bora ve Zeynep devri başlıyor. Bora iyi birine benziyor ancak ne olduğunu, ne iş yaptığını yakında anlayacağız. Emre ses kaydını dinletmek için kaç bölümdür peşinden koştuğu Emre’nin kendisi Cansu ile aldattığını sanması üzerine boş yere uğraştığını düşünerek artık birşeyleri ispat etmeyeceğini söyledi. Bence de doğru olanı yaptı. Emre zaten baştan hata yaptı. Ya Yeliz ile birlikte girdikleri eve girip çok mu zor Zeynep’i tanıyor musunuz diye sormak? E artık tüm bunlar Zeynep’in canına tak etti. Bence Bora da fena çocuk değil.

Bora Hülya’nın gelmesini beklemeden hastane masraflarını ödeyerek onu taburcu etti. Cansu ise onları gizli gizli izledi ve Emre’nin onları görmesini sağladı. Emre ise yine her zamanki gibi sorgulamadan anlamadan dinlemeden hemen Zeynep’in yeni biri bulduğunu düşündü. Emre artık herkesi bıktırmış durumda. Emre doktor adam. Böyle çocuk gibi davranması gerçekten diziyi biraz basitleştiriyor.

Cansu ise annesine Zeynep’in hastanede olduğunu söyledi ve onu takip etmeye başladı. Amaçları ses kayıt cihazını Zeynep’ten almaktı. Ancak cihaz Emre’nin masasında idi. Esin ve Cansu Zeynep’in önünü kesecekler ve cihazı ondan almaya çalışacaklar. Zeynep ise Emre’ye olan öfkesinden dolayı artık kayıt filan umurunda olmayacak. Onları ne haliniz varsa görün diyecek yani. Cansu tam bu sırada hastanedeyken Emre’nin elinde gördüğünü hatırladı ve hemen hastaneye koştu. Sonunda aradığını buldu. Tam odadan çıkarken Emre ile karşılaştı ve Emre ona odasında ne yaptığını sormuştu. Peki Cansu ne Cevap verecek?

Ben size hemen söyleyeyim. Emre o cihazın oraya nasıl geldiğini bilmiyordu. Cansu da cihazın kendinin olduğunu orada unuttuğunu söyleyecek. Emre Cansu’ya kızsa da bu yalana inanacak. Böylece Emre yine öğrenemeyecek gerçekleri. Dediğim gibi Emre’nin bu durumu öğrenmesi çok zaman alacaktır. Ancak seyirci bu duruma daha ne kadar katlanır bilinmez. Ben bile yazarken sinir oluyorum, neredeyse klavyeyi kıracağım. Neyse birazda Esin ve Arzu’nun durumundan bahsedeyim.

Esin’i en iyi tanıyan adam kocası Vedat’tır. Esin’in Vedat’ın bankadaki parasını almıştı ve Yeliz’e vermişti. Vedat bu durumu öğrenince Esin’e çok sinirlendi ve tartışmaya başladılar. Ancak kapıda herşeyi duyan biri vardı. Arzu. Esin kendi yaptıklarını anlatırken Arzu da tesadüfen onları duymuştu. Arzu açık açık duyduklarının hesabını Esin’e sordu ancak Esin her zamanki gibi bir sürü yalan ile Arzu’yu inandırmayı başardı. Hatta Yeliz işini de bedavaya getirdi. Ancak Arzu’nun yine de kafasında soru işaretleri oluştu. Bakalım Bundan sonra Arzu ve Esin arasında neler olacak?

9 yorum

  1. Gercekten artik skldik emre su kaydi dinlesin zeynebin sucsuzlugu ortaya ciksin herkes isyanda bu dizinin bitmesini istemiyoruz ama bu gidisle rekorlar dusecek herkes izlemeyi birakacak

  2. Gitgide arapsacina donuyor ve bikkinlik veriyor. Bir ses kaydidir aldi basini gidiyor ve bu kadar sacmalanmasi da bizleri sinir ediyor. Evet Zeynep kendini aklamaktan vazgecmis olabilir ama bunun bu kadar uzamasi da hic iyi olmadi. Bu kadar kolay iftiralar atilmasi gercekten de kaliteyi dusuruyor. Onceden zevkle acardim tv.yi suanda ozledikce sinir oluyorum ve izlemek icimden gelmiyor. Bu kadar entrikaya ne gerek var acaba cok merak ediyorum. Her zaman boyle mi olmak zorunda birakinda keyifle izleyebilecegimiz seylerde olsun. Surekli bi cikmazlik oluyor. Bu da artik bir yerden sonra hic de cazip gelmiyor.

  3. Ayrica Zeynep akilli bir kiz. Emreti kiskandirmak icin Bora ile ask yasamasi da cok sacma olur. Esin ve Cansu illa bi yerde acik verecek bunu da ortaya vedat cikaricak diye dusunuyorum. Ya Esinle Cansu konusurken duyacak onlari dinleyip gercegin pesine dusup o aklayacak Zeynepi. Ya da Esin yelizi arayip ne kdr asagilik birisin neden esinden para istiyorsun hala diyip o oylelikle gercekleri ogrenecek ama bu saatten sonra ortada guzel bir ask olmadiktan sonra pek de cazip gelmiyor yorum yapmak?

    • Zeynep’in akıllı olmasını bekliyor herkes Gülşen hanım ama senaristler Zeynep’i basitleştiryor. Zeynep eğer akıllıca davransaydı ses kaydını her türlü ona ulaştırabilirdi.(mesaj yada mail atabilirdi) Dolayısı ile Zeynep emreyi kıskandırmak için böyle bir hareket yapabilir diye düşünüyorum nacizane.

  4. Evet admin aynenn oyle doktor olacak bir kizi bu kadar onemsizlestirmek dusuncesizlestirmek bence hos olmuyor. Aslinda bu Sila icinde gecerli hukuk kazanmis bir kiz ne kadar koyden dahi gelmis olsa Meltemin ona eziyet etmesine izin veriliyor. Gunumuze gore yazilsa bence cok daha guzel olurdu diye dusunuyorum. Cunku her ikisinin mesleginin de kazanmak bilgi ve akil gerektirir. E bu kizlarda var ama senaristler biraz bizlerin dusuncelerini es geciyor ve olmasi gerektigi maalesef yazmiyorlar ?

  5. Bencede artik dizi çok sevdiğim kacirmadigim bi dizi ama artik çok sikildim bi ses kaydı okunmadi gtti emriyle zeynep ask yasarken daha güzel zevkle izliodm ama su an sikildm

  6. Bir an önce zeynep aklansin ve artik eskisi gibi zevkle izleyelim zeynepte bora ya bir sans vermeli bnce emre bunu çoktan hakettiği zeynep burada çok saf yerine konulmuş ve bu çok sinir bozucu kendini haklayabilir yani 🙂

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*