Survivor 2018 İlk Kim Elendi? Survivor 2018 20 Şubat Salı Elenen Kim?

Survivor 2018’in ilk dokunulmazlık oyunu tahminimiz üzerine All Star takımı oldu. İlk dokunulmazlık oyununu kaybeden Gönüllüler takımında kazan kaynamaya başladı. Zaten bu bilindik bir durum. Dokunulmazlık oyununu kaybeden takım oyuncularının arası ne kadar iyi olursa olsun dokunulmazlığı kaybettikten sonra birbirlerine düşerler. Bu durum bu sene de değişmedi. Adadan gitmesi yönünde en fala oyu alan Cumali olurken diğer iki isim ise Yağmur ve Marcus oldu. Cumali’nin bence performansı o kadar da kötü değil ancak adada gereksiz çıkışları olan bir yarışmacı. Bu durumda onu eleme potasına sokmuş oldu. 

Adada bireysel dokunulmazlığı kazanan Funda ise bana göre şuan gitmesi erken olabilecek bir yarışmacı olan Yağmur Banda’nın ismini söyledi. Haftanın performans lideri olan Ramazan ise adaletli davranarak Marcus’un ismini verdi. Marcus erkekler arasında en düşük performansa sahip kişi. Bu üç isim arasında yapılan oylama sonuçları 20 Şubat akşamı açıklanacak.

Adaya veda eden isime gelecek olursak ben erkek bir adayın veda edeceği kanısındayım. Evet MARCUS elendi. Marcus performans anlamında iyi bir yarışmacı değil. Yağmur un kalacağı kesindi. Cumali ise konseyde yaptığı konuşma ile Anadolu dan oy beklediğini ifade etti ve bu oyuda aldı. Tamam Cumali bu primle 1-2 hafta daha kalabilir. Ancak performansı kötüye doğru gitmeye devam ederse bu primde onu kurtarmaya yetmeyecektir. 

Survivor 2018 de ilk elenen isim gönüllüler takımından MARCUS oldu. Sms oylama sonuçlarına göre en az oyu alan MARCUS 20 şubatta elenen isim oldu.

Survivor 2018 8. Bölüm Fragmanı

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*