Siyah Beyaz Aşk 19. Bölüm Özeti 26 Şubat Fragmanı. Aslı Hamile mi?

Kanal D ekranlarında yayınlanan ve tutkulu bir aşkı konu alan siyah beyaz aşk ta heyecan durulmuyor. Geçtiğimiz bölümlerde bir türlü birbirlerine açılamayan Aslı ve Ferhat artık birbirlerinin sevgilerinden emindirler. Fakat tam mutlu mesut yaşayacaklar derken talihsizlikler peşlerini bir türlü bırakmaz. Bakalım geçtiğimiz bölümde kahramanlarımız neler yaşadılar şöyle bir göz atalım.

Ferhat ve Aslı kimsenin olmadığı sessiz sakin bir yerde aşklarını yaşamaktaydılar fakat başlarına geleceklerden ikiside habersizdi.Aslı ile Ferhat, aralarındaki engelleri kaldırdıktan sonra kendilerini aşkın kollarına bırakmışlardı. Fakat bu mutluluk anları çok uzun sürmemişti. Namık Emirhan Aslının varlığından oldukça rahatsızdı. Ferhat ın Aslıya aşık olması ve Aslının Ferhat’ın babasının Namık olduğunu bilmesi gerçeği Namık Emirhan 2 rahatsız etmeye yetiyordu.

Ailelerinin başına gelen belaların sorumlusu olarak Aslı’yı gören Namık Emirhan, onun öldürülmesi  istemekteydi. Bunu yapabilecek etrafında çok insan yoktu tam o sırada aklına Cüneyt geldi çünkü Cüneyt ailede iyi bir yer edinebilmek istiyordu. Bunun içinde Namık ın sağ kolu olmak istiyordu. Namık Cüneyt e emir verdi ve Aslının öldürülmesi gerektiğini söyledi. Cüneyt hırsları için Aslıyı öldürmeye karar vermişti.

Aslıyı kaçırmak için canice planlar yapıldı ve yapılan planlar sonucunda Aslı kaçırılmıştı. Aslının kaçırılması Ferhat ı derinden etkiledi.Delice sevdiği aslı ellerinden uçup gitmişti.Ferhat bunu yapanların yanına bırakmayacaktı elbette ki. Ferhat Aslının kaçırılma üzüntüsünü yaşarken Ferhat’a bir kötü haber de Yiğit’in oğlu Özgür’den gelir. Özgür de kaçırılır ve Ferhat, kardeşi Yiğit ile birlikte hareket etmek durumunda kalır.

Siyah Beyaz aşk 19.bölümde neler yaşanacak?

Geçtiğimiz bölümde Aslı ve Ferhat dolu dizgin aşklarını yaşarken Aslı ve Özgür’ün kaçırılması bir nebzede olsa mutluluklarına gölge düşürecektir. Fakat Aslı ve Ferhat tüm zorluklara rağmen birbirlerinden asla vazgeçmeyecektir. Kaçırıldığı zaman çok korkan Aslı Ferhat a daha sıkı sıkıya bağlanacaktır.Çok yakın zamanda Aslı hamile olduğunu öğrenecek ve ilişkileri daha da kuvvetlenecektir.

Ferhat bir şekilde Aslıyı öldürtmek isteyenin Namık olduğunu öğrenecek ve Dayısı ile arasında Çok sert rüzgarlar esecektir. Cüneyt in hesabını ise Ferhat en kısa zamanda kesecektir. Aslı ve Özgür ‘ü kurtarmak için Yiğit ile birlik olan Ferhat artık kardeşi ile arasındaki bağları yavaş yavaş düzeltecektir.Yiğit abisi Ferhat yüzünden Özgür ün kaçırıldığını düşünecek ve yine abisine içten içe kızacaktır. Namık bey ise gün geçtikçe köşeye sıkışacaktır. Aslının bildiği gerçekleri Ferhat a söylemesinden ölesiye korkmaktadır.

Cüneyt ise kirli oyunlara hız kesmeden devam edecektir. Yaşadıklarından dolayı çok hırslanan Cüneyt bunların acısını herkesten çıkarmak isteyecektir. Ferhat a karşı kinlenen Cüneyt bir şekilde ondan yine intikam almak isteyecektir.

Bakalım kahramanlarımız ilerki bölümlerde neler yaşayacaklar? Aslı hamile mi? Ferhat gerçekleri ne zaman öğrenecek?işte tüm bu soruların cevabını ilerki bölümlerde hep birlikte izleyip göreceğiz.

Siyah beyaz Aşk 19.bölüm fragmanı

Dizinin fragmanı henüz yayınlanmamıştır. Yayınlanır yayınlanmaz sitemizden izleyebilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*