Hıçkırık 37. Bölüm Özeti 20 Şubat Fragmanı. Nalan İlhami İle Sözlenmedi.

Hıçkırık dizisi yeniden durağanlaşmaya başladı. Uzun zamandan beri Nalan’ın Kenan’a anlamsız tavırlarını ve hareketlerini izleyen seyirciler artık bunalmaya başladı. İlhami ve Nalan’ın söz işleri yarım kaldı. Son anda devreye giren Kutsi Azmi Bey’i tehdit etti. Kutsi ona bu söz işinin önüne geçmezse bütün gerçekleri Kenan ve Nalan’a anlatacağını söyledi. Azmi ise gerçeklerin ortaya çıkmasından korktuğu için Kutsi’nin bu teklifine boğun eğdi. Kenan ve Nalan’ın yüzük merasimini iptal etti. Bakalım Kenan ve Nalan bu fırsatı değerlendirecekler mi?

Kenan bu söz olayının ertelenmesinden dolayı mutludur. Ancak Nalan oyun oynamaya devam eder. Artık Nalan’ın bu oyunu Kenan’ın tadını iyice kaçırır. Nalan ile konuşma fırsatı bulan Kenan ona bir teklifte bulunur. Herşeyi arkalarında bırakarak kaçma teklif eder. Ancak Nalan bu teklifi yine kabul etmez. Nalan Kenan’ın hastalığını öğrenmesinden hala çekinmektedir. Ancak bilmiyor ki İlhami onun hayatını kabusa çevirmektedir.

Kenan ve Nalan ortalıklarda olmadığı için ev halkı meraklanır. İlhami hemen yine Kenan’ın kaçırdığını düşünür ve öfkelenir. Azmi, söz merasimi için gelen Vesime’nin gidişini engeller ve konakta kalması için onu ikna eder. Bu durum en çok Nalan’ın hoşuna gider. Vesime’yi anne gibi gördüğünden dolayı dertleşeceği birisinin olması onun için çok önemlidir. Kenan ile aşkını ona anlatacaktır. Ancak hastalığından ona da bahsetmez. Vesime ise Nalan’ın asıl aşık olduğu adamın Kenan olduğunun farkındadır. 

Gonca, Engin ve Irmak’a ait fazla samimi olan paylaşılan videoyu ablası Hayat’a izletir. Hayat, izledikleri karşısında çok sinirlenir. Eski bir video da olsa görüntülerden dolayı kendisini kötü hisseder. Irmak ise, Engin’in kendisi ile ilgili aldığı şirket kararı yüzünden öfkelidir. Bu öfkesini ise, Hayat’ın çalıştığı kafeye giderek çıkarır. Hayat’ı çalıştığı yede zor bir duruma sokar. Engin de bu olaylara şahit olur. Perihan, Engin’in Hayat ile olan ilişkisini onaylamadığı için Aslı’nın fikirlerine danışır. Aslı ise, abisi İlhami için ajanlık yapmak üzere Perihan’a yanaşmaktadır.

Kenan kız kardeşi Melek’in hayatına dokunmaya devam eder. Onu eşi Harun’un şiddetinden onu korumaktadır. Azmi Bey’in planı sayesinde halası Hatice onun öldüğüne inanmıştır. ancak benim tahminim Kutsi vicdanının sesini dinleyecek ve gerçekleri Kenan’a anlatacaktır. İşte o zaman Azmi Bey’i Kenan’ın elinden kim alacaktır.

Hıçkırık 37. Bölüm Fragmanı 20 Şubat

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*