Çukur 18. Bölüm Fragmanı 26 Şubat Özeti. Emrah Amir Sena’nın Abisi mi? Selim Ölecek mi?

Show Tv ekranlarının fenomen dizisi Çukur’da işler karışmaya devam ediyor. Vartolu öldü sanılarak cenazesi bile defnedildi. Ancak durum çok farklı. Vartolu Yamaç’ın elinde gizli bir yerde tutuluyor.

Diziye geçtiğimiz hafta dahil olan Komser Emrah İdris Koçovalı’yı tutukladı. İdris Babayı gözaltına alan ve kelepçe takan Komiser Emrah ile karşı karşıya gelen Yamaç’ın başına bir dert daha açılmış oldu. Bakalım Komiser Emrah dizinin seyrini nasıl etkileyecek?

Diziye dahil olan Komiser Emrah ‘ın babası ile İdris Koçovalı daha öncesinden tanışıyorlar. Doğudan sınırsız yetki verilerek getirilen Komiser Emrah Çukur’u bitirmek için görevlendirilmiştir. Yamaç onunla anlaşmak istese de Komiser Emrah buna yanaşmayacak. Tuttuğunu koparak biri olan genç komiser bakalım Çukur Mahallesini bitirebilecek mi? Emrah Amir Sena’nın kayıp abisi. Sena bu bu bölümde Emrah’ın abisi olduğunu Yamaç’a henüz söylemez. Ancak kaçınılmaz olarak sonraki bölümde öğrenecektir. Sena ve Emrah için hazırladığımız detay haberimizi için buraya tıklayınız.

Yamaç bir taraftan Vartolu’yu saklamak için uğraşırken bir taraftan Komiser Emrah çıktı ortaya. Bütün bu streslerinden kurtulmak için soluğu yine Sena’nın yanında almaya devam edecek. Annesi Sultan da Sena ile birliktedir. Ancak Sultan çok geçmeden eve dönecektir. Kaçmaya çalışan Ayşe’ye Karaca’ya haddini bildirecektir. Sena ve Sultan bu süreçte birbirlerine yakınlaşırlar ve dertleşirler. Sena Emrah’ın abisi olduğunu söyleyemez.

Vartolu Nerede Saklanıyor?

Vartolu’nun ölmediği eninde sonunda belli olacaktır. Sizlere geçen hafta verdiğim tüyoda Varolu’nun ölmediğini detaylı biçimde aktarmıştım. Haber için buraya tıklayınız. Benim tahminime göre Vartolu bir iki hafta ortalarda görünmeyecek. Vartolu büyük ihtimalle Yamaç’ın elinde. Meke tarafından kaçırılan Vartolu Çukur da gizli bir yerde saklanıyor. 

Emmi ve Paşa da Vartolu’nun İdris’in oğlu olduğunu öğrendiler. İkisi de yıkıldılar bu haberi duyduklarında. Yamaç ise Emmi’yi çağırdı ve ona bir sır verdi. Büyük ihtimalle Vartolu’nun nerede olduğunu biliyor Yamaç ve onun yanına Emmi’yi gönderdi göz kulak olması için. Bakalım Yamaç Vartolu’yu daha ne kadar saklayacak. Yada gitmesini sağlayacak mı?

Paşa Vartolu’nun İdris’in oğlu olduğunu öğrenmiştir ve bunu İdris Koçovalı’ya söyler. İdris duydukları karşısında adeta yıkılır ve elindeki tespih yere saçılır. İdris bilmeyerekte olsa evlat katili olmuştur kendine göre. Ancak Yamaç bu durumun önüne geçmek için önlemini çoktan almış ve Vartolu’yu kaçırmıştı. Yani İdris evlat katili olmadı.

Selim Ölecek mi?

Selim Vuruluyor. Medet ağzı yüzü kan revan içinde kahvenin önüne gelmiştir. Medet’i kim bu hale Yamaçın adamları getirmiştir. Beyfendi tarafından kurtarılan Medet Yamaçı vurmak üzere onun yanına gider. Beyfendi ona Yamaçı vurmasını söyler. Medet kahvenin önünde silahını ateşleyecek. Selim Yamaç’ı korumak için önüne atlayacak ve Selim vurulacak. Ancak korkacak birşey yok Selim ölmeyecek. Kötülere birşey olmaz.

Çukur 18. Bölüm Fragmanı 26 Şubat

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*