Beni Bırakma 32. Bölüm Özeti 20 Şubat Fragmanı. Emre Ses Kaydını Dinleyecek mi?

Beni Bırakma’nın 32. Bölümü 20 Şubat Salı günü ekranlarda olacak. Zeynep kaydı dinletmek için bütün zorluklara rağmen dağ evine ulaşmayı başarmıştı. Dağ evine Zeynep’ten önce giden Cansu Emre’nin sızmasını fırsat bilerek onun yanına yatmıştı. Zeynep eve geldiğinde ise gördüğü manzara karşısında şok oldu. Artık biraz da Emre Zeynep’in peşinden koşsun değil mi? Zeynep Cansu’nun söylediği ve gördüğü şeyleri yanlış anlayarak kaydı dinletmeden evden ayrıldı. Çünkü artık bıktı bu durumdan. Peki Emre Şimdi ne yapacak?

Sıla ve Tarık yakınlaşması devam ediyor. Meltem’in planı patlamak üzere. Sıla’yı gözünün önünde tutmak ve birazda onu ezmek için ofise yanına yardımcı olarak almıştı. Ancak durum beklediği gitmemeye başladı. Sıla ve Tarık birbirini gördükçe birbirlerine olan duyguları daha da açığa çıkıyor. Meltem Tarık’ın doğum günü için başbaşa bir yemek organize etmişti. Partinin asıl amacı ise Sıla’yı yine küçük düşürmekti. Tarık başbaşa olacakları düşünmüştü ancak Meltem gösteriş için arkadaşlarını çağırmıştı. Tarık ise bu durumdan hoşlanmamış ve bir hışımla çıkmıştı.

Meltem’in bu tavrı Tarık ve Sıla’yı yakınlaştırdı. Meltem’e kızan Tarık soluğu Sıla’nın yanında aldı. Bekleyin Tarık ve Sıla aşkına az kaldı. Ha bu arada senarist ekibine bir uyarı yapmak istiyorum. Sıla’yı arada okuluna da gönderseniz hiç fena olmaz. Zira hiç inandırıcılığı kalmıyor böyle. Sizde bu konu hakkındaki yorumlarınızı yorumlar kısmından belirtebilirsiniz.

Esin’in planı başını yakmaya başlayacak artık. Arzu ve Cengiz geçtiğimiz bölümde bayılan Esin’in durumunu öğrenmek için eve geldiklerinde Esin ve Vedat’ın tartışmasına şahit oldular. Esin bu işten de yine bir yalanla sıyrıldıysa da çok uzun sürmeyecek bu durum. Esin’in çok istediği kocasının başhekimlik olayı gerçekleşti. Vedat çok iyi bir insan. Esin’in de ne halt olduğunun farkında. Başhekimlik Vedat’a çok yakışacak. Belki burada Zeynep’in annesi Hülya ile de karşılaşırlar. 

Emre Ses Kaydını Dinledi mi?

Zeynep Cansu’nun planı sayesinde Emre ve Cansu’nun ilişki yaşadıklarını düşünerek dağ evinden çıkmıştı. Dağ evinden sonra tansiyonu düşen Zeynep orada bayılmıştı. Onu bulan kişi ise dağ evine getiren delikanlı oldu. Onu apar topar hastaneye getirdi. O çok meşhur ses kayıt cihazı burada düştü ve bir hademe onu bulup Emre’nin masasına bıraktı. Emre Kaydı dinleyecek mi?

Emre odasına geldiğinde masasında duran ses kaydını aldı ve play tuşuna bastı. Nihayet izleyicinin istediği olacak gibi. Zira bu saatten sonra bir şey olur da Emre o kaydı dinleyemezse bir daha diziyi kimse izlemez. Artık bu ses kaydı bıkkınlık getirmişti insanlara. Ancak Zeynep ve Emre’nin kavuşmasını bekleyenler biraz daha bekleyecekler. Artık Zeynep Emre’yi peşinden koşturacaktır. Cansu Emre’ye gerçekleri anlatsa da Zeynep gördüklerine inanacaktır. Emre ses kaydını dinlesin veya dinlemesin Zeynep artık Emre’nin peşinde koşmayacaktır.

Bir başka tahminimi de sizinle paylaşmak istiyorum. Emre Zeynep’in peşine düşeceği kesin gibi birşey. Bu seferde Zeynep ona yüz vermeyecek. Zeynep’de kendini hastaneye getiren çocukla Emre’yi kıskandırmak için yakınlaşabilir?

2 yorum

  1. Artık bi an önce başlasın Tarık Sıla aşkı sıkıldım ya.. Tarık söylesin o benim karım desin Meltem in yüzünü görelim ne şekle girecek iyce haddini aşmaya başladı çünki… Sılaya neyin havasını atıyo anlamıyorum ki… Senin o sürekli sokulduğu adam eziklediğin kızın kocası ya ??Gerçekleri bilsinler artık… Tarık Sıla aşkları için mücadele etsinler lütfen?????teşekkürler tüyolar için ?

  2. Zeynep de Emreyi süründürsün biraz çünki Emre haketti … Sevdiğini söylediği kadına yakıştırdığı şey çok acımasızcaydı bi kere dinlemedi bile kızı… Artık kendini ispatlamak işi Emre de birazda o çabalasın… Kayıt işide artık çok sıktı… Emre de anasıda vicdan azabından ölsünler ya yazık zeynebe… Genç bir kıza atılabilecek en ağır iftirayı attılar Emre de saf inandı bi kere bile sorgulamadı ???

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*