Survivor 2018 İlk Dokunulmazlık Oyununu Hangi Takım Kazandı? Survivor 2018 7. Bölüm Fragmanı

Survivor 2018 All Star-Gönüllüler ilk dokunulmazlık oyunu 18 Şubat Pazar günü ekranlarda olacak. Bilindiği gibi All Star takımı bütün oyunları silip süpürüyor. Gönüllüler ise çok tecrübesiz ve henüz birbirleri ile olna iletişimlerini de tam manasıyla kuramadılar. Bu durum oyunlarda bir hayli kendini hissettiriyor. Bakalım Gönüllüler takımı daha ne kadar bu şekilde gidecek?

Survivor’un tek gerçek oyunu olan dokunulmazlık oyunu 18 Şubat akşamı oynanacak. İlk dokunulmazlık oyununda herkesin olduğu gibi beninde favorim All Star takımı olacaktır. Survivor 2018’in ilk dokunulmazlık oyunu daha önceki sezonlardan bilindik bir oyun.3’er kişilik takımlar halinde oynanan ve ortada sallanan bir kişinin 2 kişi yardımıyla sembolleri bir taraftan alıp diğer tarafa yerleştirme oyunu. Yani tam bir beceri ve tecrübe gerektiren bir oyun.

Ben bu oyunun Gönüllüler takımının kazanacağını düşünmüyorum. Zira Gönüllüleri henüz çok toy ve dediğim gibi iletişimleri de yok. Zaten adaya en az ikinci gelişleri olan ve hepsi ya final görmüş yada son 5’e kalmış yarışmacılar ile ilk kez gelen ve nispeten güçsüz olan yarışmacıların karşılaştırılması çok gülünç. Zaten 2018 başlamadan önce bu eleştiriler yapılmıştı. Ne kadar haklı olunduğu da görüldü. Adaya ilk veda eden isim kim olabilir?

Gönüllülerin bu oyunu kaybetmesi halinde 3 isim çıkacak yarışmacılar arasından. Bu isimlerden ilki adada tartışmaların hep odağından olan isim Cumali oldu. Bireysel dokunulmazlık oyununu kazanan Funda Yağmur Banda’nın ismini verirken, haftanın en iyi performansının sahibi ise Ramazan olmuştu. Ramazan’ın gitmesini istediği yarışmacı ise Marcus oldu. Bu üç isim (Cumali, Yağmur ve Marcus) arasında oylama henüz tamamlanmadı. Survivor 2018 ‘e ilk veda eden isim kim olacak? Sizinde yorumlarınızı bekliyoruz.

Survivor 2018 7. Bölüm Fragmanı

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*