Kadın 18. Bölüm Fragmanı Kadın 27 Şubat Özeti

Fox ekranlarında yayınlanan ve yayınlandığı günden beri reytingleri alt üst eden Kadın dizisi bu hafta yine nefesleri kesti. Ekranlarda fırtınalar estiren dizi oldukça heyecanlı sahnelere ev sahipliği yapıyor. Kocası öldükten sonra 2 çocuğu ile bir başına kalan ve şimdide amansız bir hastalığa yakalanan Bahar büyük çıkmazların içindedir. Peki bu hafta neler yaşandı gelin bir göz atalım.

Geçtiğimiz bölümde Şirin ablasından kurtulmak için yine türlü hilelere başvurmuştur. Levent ile birlikte diskoda eğlenmiş fakat ailesine onu parkta birilerinin dövdüğünü söylemiştir. Bunun üzerine Hatice ve Enver kahrolmuştur. Şirin in bu hareketlerinden Bahar’ı sorumlu tutan Hatice onun evden gitmesini istemiştir. Bunun içinde evi satacaktır. Bu duruma Enver karşı çıkmıştır Hatice ise ev benim üzerime diyerek Enver’i çok üzmüş ve kırmıştır.

Bahar  ve Enver birçok şeyden habersiz Nisan’ın doğum günü hazırlığı içindeydiler. Enver Nisan ‘ı mutlu etmek için ona hediyeler almış pastalar şekerlemeler almış onlarla uğraşmıstı. Şirin ise bu durumu yine hazmedemiyordu. Bahar ise işten erken çıkmış ve sevinçli bir şekilde eve gelmişti. işte tem bu sırada Hikmet’in adamları kapıya dayanmış Enver ‘i alıp götürmüşlerdi. Enver başta biraz korkmuştu fakat öğrenecekleri ona çok nbüyük bir yıkım yaşatacaktı.Nitekim öylede oldu Enver Hikmet’in yanına gitmiş ve gerçekleri öğrenmişti. Kızı Şirin aslında kimse tarafından dövülmemişti sadece ailesini kandırıyordu.

Şirin babasının evde olmadığını fırsat bilerek annesini doldurmuştu. Git Bahar ile konuş diye Hatice ise Bahar A bu evden gitmelisin dedi ve Bahar vücüdunda ki tüm yaraları annesine gösterdi. Hatice için için üzülüyor yine de Bahar a gitmelisin diyordu  çünkü Şirin in tüm yaralarından haberi yoktu. İşte tam bu sırada Enver geldi, ve adeta patlayacak bir bomba gibiydi. Enver bu durumu öğrendiğinde şok oldu resmen kızından nefret etti kızından bahsederken o bir şeytan diyerek adeta kin kustu. Hatice ise gerçekleri öğrendiğinde Şirin e öylesine kızdı ki kendini Şirin’e tokat atmaktan geri alamadı.

 

Kadın 18.bölümde neler olacak?

Geçen bölümde yaşadıkları yalanlar dolanlar tüm aileyi derinden sarsacaktır. Şirin babasının ona karşı tutumundan ders almayacak yine Bahar ve çocukalrına karşı kin besleyecektir. Şirin ilerki bölümlerde yine intihara kalkışacaktır. Bahar ın ise artık hiç bir şey umurunda olmayacaktır. Tek derdi çocuklarıdır. Öyleki çocukları olmasa ölmeyi bile göze alacaktır. Şirin in aile içerisinde yer edinememesi onu çılgına çevirecektir. Levent ile bir olup yine kirli oyunlar peşinde koşacaktır.

Enver ile Hatice yaşadıklarından çok etkilenecektir. Öyleki Enver ile Haticeninde arası bozulacaktır. Enver nerdeyse Bahar ı kendi kızından çok sevmektedir. Bahar’ın  o evden gitmesine göz yummayacaktır.  Bahar annesinin vicdanını yine sorgulayacaktır. Hatice ise kızı Şirin ne yaparsa yapsın yinede her zaman önceliği Şirin olacaktır. Şirin ne yapıp edip yine annesini yalanları ile kandırmayı başaracaktır.

Sarp ise çok yakında Bahar’ın veya ailesinden birinin karşısına çıkacaktır. Bahar Sarp ın annesini bir türlü unutamayacak ve bu işin peşini bırakmayacaktır.

Arif ise Bahar ın bu çaresizliğine sessiz kalmayacak ve Bahar ı sahiplenecektir. Aslında Arif çok şey yapmak istemektedir fakat Bahar ın hala Sarp’ı seviyor olması onu durdurmaya yetecektir.Peki Arif Bahar ortada kalmasın diye ona evlenme teklif edecek midir? Bakalım kahramanlarımız ileriki bölümlerde neler yaşayacak? Bahar evden gidecek mi? Enver Şirin i affedecek mi? Sarp Bahar ile ne zaman karşılaşacak? işte tüm bu soruların cevaplarını ileriki bölümlerde hep birlikte izleyip göreceğiz.

Kadın 18.bölüm Bölüm Fragmanı 27 Şubat

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*