Hıçkırık 36. Bölüm Özeti 19 Şubat Pazartesi. Azmi Bey Kenan’ın Babasını Neden Öldürdü?

Hıçkırık dizisinde 16 Şubatta yayınlanan 35. bölümde İlhami ve Nalan’ın söz yüzüklerini takmak üzereyken Kenan içeri girmişti. Babası Azmi Bey işleri hızlandırmak istemiş ve bu emri vaki durum Nalan’ı rahatsız etmiştir. Azmi, olayın hızlı seyrinden dolayı mutludur. Hemen bir tören organize eder. Kenan, Vesime’den Nalan ve İlhami’nin sözleneceğini duyar. Konakta söz kesilirken içeri girer. Nalan, Kenan’ı görünce çok şaşırır. Tören başlarken Azmi, kızına şaşırtan bir soru sorar. Nalan, Kenan’ın karşısında bu soruya nasıl cevap vereceğini düşünür.

Melek, çocuğuna zarar vermek ile tehdit eden kocası ile evinde buluşur. Harun her zamanki gibi şiddete başvurur. Aralarındaki itiş kakış sırasında Melek, eline geçirdiği ekmek bıçağı ile onu yaralar. Olay yerine gelen Kenan, Harun’u hastaneye götürür. Hastaneden Melek’in aleyhine şahitlik yapmaması için Harun’u uyarır. 

Hıçkırık 36. Bölüm Özeti

Kenan söz olayının üzerine gelmiş ve Nalan şok olmuştur. Kenan Nalan’ın yalanını ortaya çıkarmak için çabalarına devam eder.  Nalan ve İlhami’nin söz olayının ortaya çıkması Kenan’ı deli eder. Ortada bir yalan döndüğünden şüphelenen Kenan, ilk ağızdan bir itiraf beklemektedir. Nalan’ı bu yüzden köşeye sıkıştırmaya çalışır. Nalan mecbur kalmasa İlhami gibi birisi ile asla evlenmeyeceğini bilir.

İlhami ise Perihan ile çekişmesine devam eder. Perihan İlhami’nin konağa damat olarak girmesinden memnun değildir. Eğer İlhami Azmi Bey’in damadı olursa mallara ortak olacak ve kendi payları azalacaktır. İlhami ise Perihan’ın ne yapmaya çalıştığının farkındadır ve onun açığa kollamaktadır. Aslında Perihan’ın bir açığı var. Engin’in babası cezaevinde bulunan Rıza’dır. bunu bilen iki kişi ise Selin ve Perihan’dır. Selin bu durumun abisinin bilmesi gerektiğini düşünür ancak Perihan kızına sürekli engel olur.

Gonca elinden kaçırdığını düşündüğü Engin ve Hayat’ın birlikte olmasını engelleme çalışmalarına devam eder. Sosyal medyada Engin ve eski sevgilisi Irmak’ın videolarını bulup Hayat’a izlettirmeye çalışır. Ancak Engin gerçekten Hayat’ı sever. Hayat da Engin’e aşık olmuştur diyebiliriz artık. Aklında sürekli Engin vardır. Hayat Engin’e geçmişi yüzünden kızsa da yinede birlikte olmaya devam edecekler.

Kutsi Gerçekleri Kenan’a Söyleyecek mi?

Evet arkadaşlar tahminimde bir kez daha haklı çıktım. Sizlere geçmiş özetlerimde söylediğim gibi Kenan’ın babası Azmi Bey tarafından öldürülmüş. Yalnız bu işte Kutsi ile beraber miydiler yoksa Azmi bey sadece görgü tanığı mıydı? Azmi Bey Kenan’ın babasının ölümünden sonra vicdan azabı çekmiş olacak ki Kenan’ı yetiştirme yurdundan alarak kendi büyütmüş. Kenan’ın babasının ölümünün nasıl gerçekleştiği ise henüz net değil.  Burada kara kutu ise Kutsi. Kutsi Kenan’a gerçekleri anlatmak istiyor ancak Azmi Bey buna müsaade etmiyor. Hep birlikte bekleyip öğreneceğiz. Ancak sizin bir tahmininiz varsa yorumlar kısmından bize yazmayı unutmayınız.

Hıçkırık 36. Bölüm Fragmanı

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*