Hakan Hatipoğlu Survivor’dan Ayrılacak mı? Hakan Hatipoğlu’nun Sağlık Durumu?

Tv 8 ekranlarında yayınlanan Survivor’un 5. bölümünde Hakan Hatipoğlu oyun sırasında kaza geçirdi. Hatipoğlu gözünü sert bir şekilde oyun parkuruna vurdu. Bu sezon dahil olmak üzere toplamda 3 kere Survivor’a katılan Hakan Hatipoğlu daha önce katıldığı senelerde sonlara kalmayı başarmıştı. Peki Hakan Hatipoğlu Survivor 2018′ devam edebilecek mi? Hakan Hatioplu’nun son durumu?

Hakan Hatipoğlu 16 Şubatta yayınlanan 5. bölümde çok kötü bir kaza geçirecek. Hırsı ve mücadeleci yanıyla tanına Hatipoğlu bu sefer baltayı taşa vurdu. Hatipoğlu’nun geçirdiği kazanın ciddiyeti bağırmasından ve arkadaşlarının can havliyle yanına koşmasıyla daha net anlaşıldı. Hatipoğlu ilk müdahalenin arkasından hastaneye kaldırıldı ve tedavi altına alındı.

Bu kaza esnasında en dikkat çeken ayrıntı ise Hakan’ın başına, adada en çok kavga ettiği ve yıldızının bir türlü barışmadığı Turabi’nin gelmesi oldu. Turabi bilindiği üzere daha önceden katıldığı 2 sezonda da birinci olmuş bir yarışmacı. bu tavrı ile herkesin beğenisi bir kez daha kazanmış oldu. Peki Hakan Hatipoğlu yarışmaya tekrar dönebilecek mi?

Hakan Hatipoğlu’nun 1 aylık tedavi sonucunda ancak dönebilieği açıklandı. Hakan’ın Survivor 2018’e 1 ayın sonunda daha dinç döneceği kanısındayım. Hakan dediğim gibi çok hırslı ve mücadeleci bir yapıya sahip. Hakan’ın 2 sezon önce katıldığı All Star da Anıl da sakatlanmıştı. Bunun üzerine Hakan da konseyde Anıl ın adada kalmasını haksızlık olarak değerlendirip onun adını yazmıştı. Şimdi ise aynı olay kendi başına geldi. Bakalım takım arkadaşları Hakan ın ismini yazacaklar mı?

Acun Ilıcalı daha önceden yaptığı açıklamalarda Survivor 2018’in diğer yıllara oranla daha uzun süreceğini söylemişti. Geçtiğimiz 4. bölümde de bunun sinyallerini vermişti. Acun Ilıcalı 2018’i uzun tutmak için ilerleyen zamanlarda elemeler oldukça sonra her takıma 2’şer kişi dahil edecek. Bir diğer sürpriz ise eleme oyunları sonucunda kaybeden takımdan 3 ismin SMS’e çıkacak olması. Bu durum takımlar henüz kalabalık olduğu için sorun teşkil etmez ancak sayılar azalınca sorun olacak gibi duruyor.

Survivor 5. Bölüm 16 Şubat Fragmanı

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*