Çukur Emrah Komiser Kimdir? Çukur Alperen Duymaz Hangi Rolde Yer Alacak? Sevgilisi Kim?

Show Tv ekranlarının sevilerek izlenen dizisi Çukur’a yeni bir oyuncu daha dahil oluyor. Başrollerini Aras Bulut İynemli ve Dilan Çiçek Deniz yer alıyor. Dizinin 19 Şubatta yayınlanacak 17. bölümünde Komser Emrah rolü ile Alperen Duymaz dahil edildi. Peki Alperen Duymaz kimdir, nereli, daha önce hangi dizilerde oynadı, kaç yaşındadır sorularının cevabı haberimizdedir.

İstanbul’da Koçovalılar diye nam salmış bir ailenin sahibi olduğu Çukur Mahallesinde yaşanan olayların konu edildiği dizi her hafta kendi gününde ilk sıralarda yer alıyor. Dizi yoluna dolu dizgin devam ederken diziye Vartolu’nun aracının patlatılması olayı sonrasında Komiser Emrah karakteri ile Alperen Duymaz dahil edildi.

Genç neslin başarılı oyuncuları arasında gösterilen Alperen Duymaz diziye Komiser Emrah olarak 19 şubat 17. bölümde dahil olacak. Alperen Duymaz geçtiğimiz sezon Kanal D ekranlarında yayınlanan “Bodrum Masalı” isimli dizide, Çukur’un başrol oyuncusu Dilan Çiçek Deniz ile abi kardeşi oynamışlardır. Peki Alperen Duymaz nerelidir, kaç yaşındadır?

1992 yılında Ankara’da doğan Alperen Duymaz, Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü mezunudur. Tatlı Küçük Yalancılar dizisi ile Kariyerine adım atan yakışıklı oyuncu Daha Sonra Acı Aşk dizisi ile kariyerinde önemli bir çıkış yakaladı. Son olarak Bodrum Masalı dizisinde yer alan oyuncu 26 yaşında ve 1.84 boyundadır.

Alperen Durmaz’ın Sevgilisi Kimdir?

Çukur dizisinde 19 şubatta yayınlanacak olan bölümde Komiser Emrah rolü ile dahil olacak oyuncunun sevgilisi de kendisi gibi bir oyuncu. Bir film setinde tanışan ikilinin arkadaşlıkları aşka dönüştü. Alperen Duymaz şu sıralarda TRT 1 ekranlarında yayınlanan Aslan Ailem dizisinde başrol oynayan Burcu Özberk ile birliktedir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*