Beni Bırakma 31. Bölüm 19 Şubat Özeti. Cansu ve Emre Aynı Yatakta

Beni Bırakma tüm heyecanı ile devam ediyor. Emre kafasını toplamak için Ankara’dan uzaklaşmaya karar verdi. Bir kez daha tahminlerimde yanılmadım. Dün sizlere 30. bölüm özetinde dediğim gibi Esin ile Zeynep arasında bir arbede yaşandı. Zeynep cihazı almayı başardı ancak içindekinin silinip silinmediğini henüz bilmiyoruz. Meltem ise yine dediğim gibi Sıla’yı ezmeye başladı. Her fırsatta Tarık ile olan ilişkisini Sıla’nın yüzüne yüzüne vuruyor. Asıl önemli olan Tarık buna daha ne kadar müsaade edecektir.

Esin tutuşmuş durumda. Zeynep ile kavga ettiği sırada bayıldığında gördüğü hayalin etkisindedir. Arzu ve Cengiz onu yerde görüp kaldırdıklarında gördüğü rüyanın etkisiyle onlara “herşeyi öğrendiniz kaydı dinlediniz değil mi” gibi laflar etmiştir. Bu durum Arzu’yu şüphelendirmiştir. Arzu gerçeklerin peşine düşecek midir? Esin ise apar topar Ankara’dan annesinin hasta olduğu yalanı ile kaçmak üzeredir. Esin’i en iyi bilen kişi ise kocası Vedat’tır. Vedat zaten baştan beri Esin’in bir işler karıştırdığının farkındaydı. Ancak Esin çirkefliği ile onu konuşturmuyordu bile. Bakalım Vedat ta karısının ne haltlar karıştırdığını öğrene bilecek midir?

Tarık Sıla ile bir konuşma yapmıştır. Meltem ona daha önce hiç yapmadığı işler vererek onu bunaltmaya çalışıyordu. Tarık ona kendisini anlayabildiğini söyledi. Sıla ise bir an umutlandı ve onunda kendisine karşı ilgi duyduğunu sandı. Ancak durum farklı. Bence Sıla’nın biran önce kendine gelip Meltem’in yanından ayrılması lazım. Meltem’in onun başından ayrılmaya niyeti hiç olmayacaktır zaten.  Herşeyden önce Tarık’ın buna müsaade etmemesi lazım.

 

Emre kafasını dinlemek için dağ evine gitmişti. Zeynep’te kaydı dinletmek için onun peşinden gitmişti. Ancak biri daha vardı dağ evine doğru yol alan. Cansu da Emre’yi dinlememiş onun peşinden gitmişti. Bence yolda Zeynep ve Cansu karşılaşacaklar. Cansu Emre yatarken yanına girmişti. Zeynep eve geldiğinde ise Cansu’yu bornozu ile görecek. Bence 31. bölümde Zeynep Emre’den Cansu’yu bu halde gördükten sonra biraz uzaklaşacak. Zeynep artık kendinden amin elinde de kanıtı var. Kendisi artık bu kadar düşürmemeli Zeynep. Hangi çağda yaşıyoruz. Elindeki kayıttan al bir kopya gönder Emre’nin telefonuna. Senaristler biraz saçmalamaya başladılar bölüm yaratmak için.

9 yorum

  1. Diziyi başından beri izledim tam 30bölümdür Esin’in planları ve hala aynı Zeynep hiçbirşeyi ispatlayamadı ayrıca Zeynep vedatın kızı ve bu durumda yine bir feride ve eylül hikayesi sinyalini aldık çünkü eylülde Feride’ye yapmadığı kalmamışstı Cansu’da o potansiyel var çünkü annesi esin ?şuan Zeynep’in yapacağı tek şey onu dağ evine getiren çocuğa herşeyi anlatması ses kaydını dinletsin çünkü o çocuk Zeynep’e aşık olucak bence şimdi çoğu kişi diyebilir neden hiç tanımadığı birine başına gelenleri anlatsın diye ?ama hiç tanımadığı birinin arabasına binebiliyor??Zeynep tıp öğrencisi ses kaydını telefonu yolu ile Emre’ye göndermeyi bile beceremedi çok hafif oldu ayrıca çevremizde hepimizi bilinçlendirmeye çalışıyoruz 5yaşındaki çocuğu bile tanımadığın kimse ile konuşma seni çağırırsa yanına gitme yani aşkın içinde dağ başında başka birinin arabasına biniyorsun çok tezat oluyor bence bu durumlar ?

  2. Zeynep’in yapacağı tek şey ses kaydını arzuya Seher halaya göndericek Emre telefonu açamıyor Cansu’da yanındayken zaten Silicek kaydı sonuçta masum olduğunun delili elinde sonrada bekliycek Emre gerçeği öğrenince ona ben seni Cansu ile dağ evinde gördüm diyecek birazda Emre uğraşsın masum olduğu ispatlamak için

  3. Yani bu kadar sacmalanabilirdi gitgide sıkmaya basladi maalesef. Senaristler lutfen kaleminizi daha guzel tutun izleyiciler herseyin farkinda cocuk degiliz. Bu kadar uzatmaya gerek yok. Esinin yaptigi hersey artik ortaya cikmali. Cansunun da boyle birsey yapacagi bunu firsata cevirecegi acikca ortadaydi. Simdi Zeynep o sinirle kendini temize bile cikarmayi dusunmez ceker gider kesin aslinda tam aksi olmali o ses kydini dinletmeli iste ozmn Cansunun yuz ifadesi ne olur onu gormeli. Tarikk Silaya iyice asik oldu bakalim Meltem dha ne kdr cirkinlesebilicek

  4. Ayrica Arzu Esinin soylediklerini Seher halaya soylemeli ve bunun pesine dusmeliler gerci suanda roller tam tersine donmus durumda. Zeynep Emreyi cokta kolay affetmeyecek hatta ayni Emrenim yaptigi gibi dinlemeyecek bile ama bunlar olmadan once seynep kendini temize cikarmali emre ve arzuda onun vicdan azabini cekmeli!! Bu iftira cokda kolay affeedilebilecek birsey degil cunku.

  5. Saçma bi şekilde şu kayıt işi çok fazla uzadı ya sıkıldık yani… Hangi devirde yaşıyoruz Allah aşkına… Ayrıca Meltem i Tarık kışkırtıyor böyle davranarak.. Aslında ben bir Tarık ve Sıla severim ama Meltem e de hak veriyorum hem bişey yok aramızda diyor hem kıza daha da yakın davranıyor Tarık iki kızında duygularıyla oynuyor… Ama Meltem de yapacağını malesef Sıla ya yapıyor… Ya kızım git nişanlın olacak adama yapsana yapacağını ??seni kandıran o

  6. Harbi sacmaladilar yerli dallas oldu bi kayit cihazi dinletemeyen kiz sen nasil tip okudun mereki husran icindeyim bu kafayla daha cok gezersin bizde seyretmeyiz resmen sinir katsayim firkadi

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*