Survivor Cumali kimdir? Kaç Yaşındadır Boy ve Kilosu Nedir?

Tüm sezonların en vazgeçilmez yarışmalarından biri olan  Suırvivor yine çok başarılı yarışmacılara ev sahipliği yapıyor. Survivor yayın hayatına haftanın 4 günü devam ediyor ve birbirinden ilginç yarışmacılar ile karşımıza çıkıyor Bunlardan bir taneside Cumali Akgül dür.

Peki Cumali Akgül kimdir? Kaç yaşındadır? Evlimidir? İşte tüm bu soruların cevabı haberimizde.

Cumali Akgül

1985 yılında Iğdır da dünyaya gelmiştir. Evli olan Cumali Akgül ayrıca 4 çocuk babasıdır. Survivor 2018 kadrosuna dahil olmak isteyen Cumali Akgül Iğdır’dan Istanbul’a 50 gün boyunca yaklaşık 1600 km yol yürüyerek gelmiştir. Survivor’a aşık olduğunu iddia eden Akgül, Acun Ilıcalı’nın da konuk olduğu Beyaz Show’a katılmıştır. Beyazıt Öztürk’ün ve Beyaz Show seyircisinin ısrarına dayanamayan Acun Ilıcalı, Cumali Akgül’ü Survivor kadrosuna dahil etmiştir.

Cumali Akgül’ün Survivor için fiziksel olarak yeterli olmadığını söyleyen Acun Ilıcalı, Beyazıt Öztürk’ün ısrarlarına dayanamamıştır. Ilıcalı; “Cumali kardeşim o kadar yol yürümüş gelmiş. Bundan sonra yürüyen hiç kimseyi almayacağımızı garanti ederek kendisini Survivor’a almaya karar verdik.” Demiştir. Böylelikle Cumali Akgül Survivor 2018 Gönüllüler takımının ilk yarışmacısı olmuştur.

Cumali Akgül ün bu zafer hikayesi ana haber kanallarına da konu olmuştur. Cumali Akgül ”herkes survivor u sever ama ben aşığım diyerek survivor a ne kadar önem verdiğini bir kez daha göstermiştir. Şimdi bu zorlu yolda bakın neler yaşamıştır.Gelin hep birlikte izleyelim.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*