Hıçkırık 35. Bölüm Özeti 16 Şubat Fragmanı. Kutsi Gerçekleri Söyleyecek mi?

Hıçkırık dizisinin 15 şubatta yayınlanan 34. bölümünde Kenan’ın halası Hatice Kenan’ın babasının fotoğrafını görmüş ve büyük bir şok yaşamıştı. Hatice Kenan’a adım adım yaklaşımını sürdürüyor. İlhami eve iyice yerleşti. Kenan’ın gözüne baka baka Nalan’a yakınlaşıyor. Ancak Nalan’a anlam vermek mümkün değil. Nalan eğer Aslı’nın kendisine olan şantajı yüzünden böyle davranıyorsa, artık Kenan hapisten çıktı böyle davranmasına lüzüm yok. Kaldı ki delil saklamakta büyük bir suç. Nalan da ayrıca avukat. Bunu bilmesi lazım. Bakalım neler olacak bu bölümde?

Kenan Melek’i kaçırmak isteyen kocası ile karşı karşıya gelmişti. Kenan Harun ile kavga ettiği esnada yaralanmıştı. Kenan’ın yaralanması sonucu Nalan endişelenmiş ve üzülmüştü. Nalan bu kadar seviyorsa Kenan’ı neden böyle davrandığına anlam vermek zor. Kenan ile Harun’un kavga ettiğini gören Azmi Bey silahı ile kavgayı ayırmıştır. Kenan Melek’in kız kardeşi olduğunu bilmeden onun hayatına dokunmaya başlamıştır. Kenan Melek’i ve halasını eninde sonunda bulacaktır.

Azmi Bey zalimce bir plan yapmıştır. Azmi Bey bir adamına yurt kayıtlarından Kenan adına sahte bir ölüm belgesi düzenlemesi talimatı vermiştir. Azmi Bey iyi midir kötü müdür ben anlayamadım. Heme Kenan’ı oğlu olrak görüyor hem de onun ailesine kavuşmasına engel olmaya çalışıyor. Geçmişte yaptığı her neyse çok kötü bir şey olmalı. Bana kalırsa Kenan’ın babasının ölümünde Azmi Bey ve Kutsi’nin parmağı var. Hep beraber göreceğiz ne olduğunu geçmişte.

Perihan’ı hapisten arayan Rıza ile konuşan kızı Selin annesine bunun hesabını sormuştu. Perihan Engin’in babasının Rıza olduğunu itiraf etmiştir. Selin duydukları karşısında büyük bir yükün altına girmiştir. Annesi onu abisine gerçekleri söylememeye ikna etmiştir. Ancak Selin’in yinede abisinin gerçekleri bilmesi gerektiğini annesine söyleyecek. Selin annesini amcasına giderek herşeyi anlatmakla tehdit etmiştir. Peki Perihan’ın konuştuğu Rıza kimdir?

Hıçkırık 35. Bölüm Fragmanı

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*